تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

سکته مغزی بازیگر فروشنده بعد از ابتلا به کرونا

فرید سجادی حسینی بازیگر سریال «هم سایه» گفت: خوشبختانه به دلیل شرایط سنی، خرداد ما واکسینه شدم، اما قبل از واکسینه شدن به دلیل ابتلا کرونا و لخته شدن خون درگیر سکته مغزی نیز شدم.

کد خبر: ۱۰۷۳۳۸
۱۶:۰۴ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

بازیگر فروشنده و ابتلا به کرونا

دیدارنیوز ـ فرید سجادی‌حسینی درباره آخرین سریال پخش شده خود گفت: آخرین فعالیت من در تلویزیون سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان است. «لحظه گرگ و میش» آخرین مجموعه تلویزیونی من بود که بعد از پخش مورد توجه مخاطبان زیادی نیز قرار گرفت. این مجموعه روایت‌گر زندگی خانواده اصیل ایرانی در طول سه دهه بود که من در نقش حسین وحدت (آقاجون) بازی داشتم و از این همکاری احساس رضایت کامل دارم.

او افزود: این مجموعه جزو خوش ساخت و پرمخاطب‌ترین سریال‌های صداوسیما در چند سال اخیر بوده است. بازی در نقش هر کاراکتری از جمله دکتر، مهندس و کارگر و... همیشه با حساسیت‌ها و گاهی اعتراضاتی همراه بوده است که برای ما طبیعی شده است، اما باید صبور بود و با روحیه نقدپذیری اجازه داد تا فرهنگ‌سازی اتفاق بیفتد.

او درباره مدت زمان فعالیت خود در عرصه بازیگری اظهار کرد: از زمان پخش سریال «امام علی (ع)»، من در هر دو مدیوم سینما و تلویزیون بطور جدی فعالیتم را آغاز کردم و تا قبل از آن در حوزه دستیار کارگردان و برنامه‌ریز مشغول فعالیت هنری بودم.

وی با اشاره به اهمیت واکسیناسیون بازیگران و عوامل پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی عنوان کرد: هنرمندان تافته جدابافته‌ای نیستند، اما به دلیل محدودیت استفاده از ماسک مقابل دوربین بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند. گاهی مجبور به بازی در لوکیشن‌ها و فضا‌های بسته هستیم و به دلیل میزان سن کارگردان عملا رعایت فاصله‌گذاری ناممکن می‌شود و همین امر به تشدید استرس بازیگران می‌افزاید؛ بنابراین هنرمندان از این منظر باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند تا بتوانند به فعالیت‌های فرهنگی هنری خود ادامه دهند و در خدمت جامعه باشند.

بازیگر فیلم سینمایی «مغز‌های کوچک زنگ‌زده» با اشاره به تزریق واکسن کرونا بیان کرد: خوشبختانه به دلیل شرایط سنی، خرداد ماه واکسینه شده بودم و هر دو دُز را دریافت کرده‌ام، اما قبل از واکسینه شدن متاسفانه در آبان ماه به دلیل ابتلا کرونا و لخته شدن خون درگیر سکته مغزی نیز شدم. پس از ابتلا به کرونا دوران قرنطینه را با حساسیت بیشتر سپری کردم.

منبع: میزان
برچسب ها: هنرمندان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر