تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

هافبک شورشی تراکتور در راه استقلال

یک منبع نزدیک به باشگاه استقلال مدعی شده است که اکبر ایمانی هافبک تیم تراکتورسازی که به شدت با باشگاه و سرمربی این تیم فراز کمالوند اختلاف دارد به زودی با باشگاه استقلال قرارداد خواهد بست.

کد خبر: ۱۰۷۳۲۲
۱۴:۳۶ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

اکبر ایمانی تراکتور استقلال

دیدارنیوز: یک منبع نزدیک در استقلال خبر داد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد طی روز‌های آینده مذاکرات بین اکبر ایمانی و مدیران تیم استقلال صورت خواهد گرفت تا درصورت توافق نهایی ایمانی آبی‌پوش شود. ایمانی امروز طی گفتگویی اعلام کرد در صورتی حضور کمالوند در تراکتور در این باشگاه نخواهد ماند.

اختلاف شدید این بازیکن با مدیریت و سرمربی باشگاه بعد از آن شروع شد که فایل صوتی جلسه این بازیکن با مدیرعامل و سرمربی در فضای مجازی منتشر شد. بعد از این اقدام این بازیکن در چند استوری اینستاگرامی با الفاظ و ادبیاتی بسیار تند به مجادله با فراز کمالوند پرداخت. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر