تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

شیمبا در لیست آسیایی استقلال نیست

بر خلاف شایعات منتشر شده در فضای مجازی نام شیمبا در فهرست آسیایی تیم استقلال نیست. این کار اقدامی خلاف قانون است و باشگاه استقلال چنین کاری انجام نداده است.

کد خبر: ۱۰۷۳۲۰
۱۴:۳۰ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

شیمبا لیست آسیایی استقلال

دیدارنیوز: نام شیمبا تا این لحظه در لیست آسیایی استقلال قرار ندارد. شیمبا بازیکنی است که از مدت‌ها پیش مورد نظر باشگاه استقلال قرار گرفته و آبی‌ها تلاش زیادی کردند این بازیکن را به خدمت بگیرند، اما با وجود توافق اولیه، این بازیکن مدتی است جواب باشگاه را نمی‌دهد.

حالا شایعاتی مطرح شده در خصوص اینکه باشگاه استقلال نام شیمبا را در لیست آسیایی خود قرار داده تا در صورت عقد قرارداد با این بازیکن، او مشکلی برای حضور در بازی برابر الهلال نداشته باشد.

با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می‌دهد این خبر صحت ندارد و، چون این مساله یک کار غیرقانونی محسوب می‌شود، باشگاه استقلال هرگز دست به چنین اقدامی نزده است.

البته استقلال تا یک هفته مانده به بازی با الهلال زمان دارد با عقد قرارداد با شیمبا نام او را برای این بازی به لیست خود اضافه کند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر