تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

تغییر ترکیب تیم ملی در دیدار با عراق

تیم ملی قرار است در بازی دوم خود در مقدماتی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برابر عراق، از ترکیبی متفاوت استفاده کند تا صدرنشینی خود را تثبیت کند.

کد خبر: ۱۰۷۳۰۵
۱۳:۲۹ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

تغییر ترکیب تیم ملی

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی یک بر صفر مقابل سوریه راهی دوحه قطر شد تا دومین بازی مرحله گروهی انتخابی نهایی جام جهانی قطر را مقابل عراق برگزار کند.

ملی‌پوشان فوتبال ایران در حالی خود را برای بازی با عراق آماده می‌کنند که دراگان اسکوچیچ سرمربی این تیم همچنان به دلیل ابتلاء به کرونا در تمرینات حضور ندارد.

با این حال ماریو تات دستیار او آنالیز تیم ملی ایران و همچنین حریف خود عراق را در دستور کار قرار داد تا مهرداد خانبان آنها را در اختیار نفر اول فعلی کادر فنی قرار دهد.

از این رو اعضای کادر فنی به بازبینی دیدار قبلی عراق مقابل کره جنوبی که با تساوی بدون گل به پایان رسید پرداختند تا با شیوه بازی شاگردان دیک ادووکات در تیم ملی عراق آشنا شوند.

مربیان تیم ملی ایران تصمیم قطعی خود مبنی بر ایجاد تغییر در ترکیب این تیم مقابل عراق را گرفته‌اند و قرار است با شیوه‌ای متفاوت نسبت به بازی با سوریه مقابل عراق قرار بگیرند.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۲:۳۰ سه شنبه هفته جاری مقابل عراق در گروه A انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ در دوحه قطر بازی می‌کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر