تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

مشکلات استقلال برای سفر به امارات و بازی با الهلال

فرهاد مجیدی در مصاحبه‌ای طوفانی از مشکلات تیمش گفته است. به نظر می‌رسد علاوه بر مشکلات مالی مسائلی مانند صدور مجوز خروج هم در فاصله 24 ساعت مانده به سفر مشکلاتی برای تیم آبی پوش ایجاد کرده است.

کد خبر: ۱۰۷۳۰۳
۱۳:۱۳ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

مشکلات استقلال

دیدارنیوز - شب گذشته فرهاد مجیدی با انتشار متنی در کانال تلگرامی خود، گزارشی را به هواداران استقلال ارائه داد و در آن، به مشکلات مالی عدیده این تیم و جذب نشدن نفرات مورد نظرش اشاره کرد. سرمربی آبی ها در بخشی از این صحبت هایش، اعلام کرد که این باشگاه برای انجام تست کرونا، با مشکل مالی روبرو است.

صحبت های فرهاد مجیدی در حالی مطرح شد که آبی پوشان باید کارهای مربوط به سفرشان به امارات را انجام دهند. طبق برنامه اعلام شده، کاروان استقلال باید امروز حتما تست کرونا داده و تا پیش از زمان سفر آنها به دبی، پاسخ این تست ها به دستشان برسد.

استقلالی ها برای سفر به امارات، قرار است فردا عصر با پروازی راهی دبی شوند و چنانچه آنها امروز موفق به انجام تست کرونا نشوند، قطعا فردا نیز قادر به پرواز و سفر به دبی نخواهند بود.

البته این تنها مشکل کاروان آبی ها نیست. گفته می شود هنوز مجوز خروج تعدادی از بازیکنان استقلال صادر نشده و آنها حتی در صورت در دست داشتن پاسخ منفی تست کرونا نیز قادر به خروج از کشور نیستند.

این مشکلات در فاصله ۲۴ ساعت تا پرواز آبی ها به سمت امارات همچنان پابرجاست. ضمن اینکه استقلالی ها هنوز نتوانسته اند به خوبی از بازیکنان جدیدشان از جمله عارف آقاسی، زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی در تمرینات استفاده کنند و آنها تا چند روز پیش از مصاف با الهلال در دسترس مجیدی نخواهند بود.

ضمن اینکه مدیران استقلال هنوز نتوانسته اند با لوسیانو پریرا به توافق برسند و وضعیت قرارداد این بازیکن با آبی پوشان نامشخص است تا بدین صورت مشکلات مجیدی برای تقابل با الهلال به اوج خود برسد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر