تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

نشست دوستانه با محوریت نظامی روسیه با میانمار

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد در نشست دوستانه میان معاون وزارت دفاع روسیه و میانمار دو طرف بر سر مسائل نظامی با همدیگر گفتگو کردند.

کد خبر: ۱۰۷۲۶۹
۱۰:۵۷ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

نشست دوستانه روسیه با میانمار

دیدارنیوز -  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، الکساندر فومین، معاون وزیر دفاع روسیه و سوئه وین، معاون رئیس شورای اداره کشور میانمار اوایل روز جمعه با یکدیگر دیدار کردند.

وزارت دفاع روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: دو طرف توسعه پویای روابط سودمند متقابل در زمینه نظامی را مثبت ارزیابی کرده و تمایل خود را برای استفاده از این پتانسیل به منظور تعمیق همکاری نظامی و نظامی-فنی در روح مشارکت استراتژیک تایید کردند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این نشست در جوی دوستانه برگزار شد و در جریان آن تمایل متقابل برای گسترش همکاری‌های چند وجهی میان ارتش‌های روسیه و میانمار مورد تایید قرار گرفت.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر