تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

شیمبا مخفیانه با استقلال بست

رقابت دو باشگاه فولاد و استقلال بر سر جذب لوسیانو پریرا (شیمبا) ادامه دارد و آخرین شنیده‌ها از توافق او با آبی پوشان و حتی درج نام او در لیست ارسالی این تیم به کنفدارسیون فوتبال آسیا ثبت شده است.

کد خبر: ۱۰۷۲۰۰
۱۷:۲۲ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۰

شیمبا استقلال

دیدارنیوز: اخبار غیررسمی حاکی از آن است که لوسیانو پریرا را باید خرید جدید استقلال دانست.

مدتی می‌شود که نام لوسیانو پریرا کاپیتان فولاد به عنوان یکی از گزینه‌های فرهاد مجیدی برای اضافه شدن به خط حمله تیمش مطرح شده و چند وقت پیش بود که مدیرعامل استقلال اعلام کرد حضور این بازیکن در ترکیب آبی‌ها را باید قطعی دانست منتهی با توجه به آنکه فولاد به دنبال حفظ این بازیکن در اهواز است، هنوز معلوم نیست تکلیف شیمبا چه خواهد شد.

در چنین شرایطی و طبق اطلاعاتی که به خبرنگار ما رسیده، لوسیانو پریرا با استقلال به توافق نهایی رسیده و حتی گفته می‌شود که نام او در لیست ارسالی آبی‌ها به کنفدراسیون فوتبال آسیا ثبت شده و قرار است این بازیکن در اردوی استقلال در دبی به این تیم اضافه شود.

این خبر در حالی مطرح شده که علوی سرپرست فولاد در جدیدترین اظهارنظرش اعلام کرده نام پریرا در لیست نفراتی است که عبدالله ویسی روی ماندن آن‌ها تاکید دارد و مذاکرات فولاد با این بازیکن انجام شده و آن‌ها امیدوارند که شیمبا فصل آینده هم در اهواز بازی کند.

حالا باید دید این بازیکن برزیلی چه تصمیمی برای فصل آینده خواهد گرفت و ترجیح می‌دهد با فولاد در لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد یا اینکه پیراهن استقلال را بپوشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی