تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

چرا جادوگر به باشگاه سایپا نرفت؟

علی کریمی با وجود توافق اولیه اعلام کرد که دیگر علاقه‌ای به ادامه مذاکرات برای همکاری با باشگاه سایپا ندارد.

کد خبر: ۱۰۷۱۹۰
۱۳:۴۳ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۰

علی کریمی سایپا

 

دیدارنیوز: سقوط تیم سایپا به لیگ دسته اول باعث شده هیات مدیره باشگاه تصمیم به ساختن یک تیم قوی بگیرد و در عین حال شکایت خود را در دیوان عالی ورزش نیز دنبال کند.

در این راستا حسین خبیری عضو تازه هیات مدیره این باشگاه گفته است: «با همفکری اعضای محترم هیئت مدیره تصمیم گرفتیم در ابتدا با انتخاب یک مربی خوب و کادر فنی مقتدر بتوانیم روند خوبی را برای تیم سایپا در نظر بگیریم. گزینه‌های مدنظر هیئت مدیره بررسی شد و با برخی مربیان نامدار و کاربلد مثل آقایان علی کریمی، سیروس پورموسوی، علیرضا مرزبان و ...مذاکرات مقدماتی انجام شد و در نهایت موافقت ضمنی علی کریمی برای هدایت تیم سایپا به دست آمد.»

خبیری ادامه داد: «البته می‌دانستیم که علی کریمی از چند تیم لیگ برتری پیشنهادهای خوبی دارد و حتی سال گذشته هم در میانه‌های فصل صحبت‌هایی مبنی بر حضور ایشان در باشگاه سایپا مطرح شد که من در آن زمان در باشگاه سایپا حضور نداشتم. به همین خاطر طی یک نامه رسمی خواهان مذاکره با آقای علی کریمی شدم و دعوت‌نامه رسمی باشگاه را برای ایشان ارسال کردیم. آقای کریمی هم پاسخ مثبت داد و به همین خاطر پیش‌نویس قرارداد را برای ایشان ارسال کردیم. بعد از مطالعه در خصوص بندهایی از قرارداد مذاکراتی انجام شد که مهمترین آن بحث میزان بودجه برای جذب نفرات و تقویت تیم سایپا بود. اما متاسفانه چند روز بعد از این مذاکرات مجمع باشگاه برخلاف انتظار بودجه‌ای به باشگاه سایپا اختصاص داد که باعث شد تا ادامه مذاکره با ایشان را متوقف کنیم. بودجه تخصیص یافته برای موفقیت تیم کافی نبود و از کریمی ۴۸ ساعت فرصت خواستیم تا تکلیف بودجه باشگاه مشخص شود. اما رقم بودجه تغییر نکرد تا کریمی هم اعلام کند که دیگر علاقه‌ای به ادامه همکاری و مذاکرات ندارد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی