تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

تغییرات طوفانی در راه استقلال؟

با حضور وزیر جدید ورزش و جوانان، عده‌ای پیش‌بینی کردند که مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دچار تغییرات شود. ظاهرا این اتفاق در مورد استقلال به بعد از بازی الهلال موکول شده است.

کد خبر: ۱۰۷۱۸۶
۱۲:۳۷ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۰

 تغییرات در استقلال

 

دیدارنیوز: شمارش معکوس برای رویارویی با الهلال آغاز شده و استقلال ۱۰ روز دیگر در دوبی به مصاف این حریف عربستانی می‌رود. به موازات همین مسئله، با توجه به روی کار آمدن دولت جدید و رأی اعتماد حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش از مجلس، این بحث مطرح است که به زودی شاهد تحولات مدیریتی کلان در باشگاه استقلال خواهیم بود.

طبق آخرین خبر‌های رسیده، با توجه به اهمیت بسیار زیاد جدال با الهلال، تغییرات مدیریتی احتمالی به پس از این مسابقه موکول شده است. شاید تا روز بازی با الهلال مدیران جدید مجموعه آبی اضافه شوند، ولی قرار است در مورد تغییرات و حذف احتمالی برخی افراد پس از رویارویی با حریف عربستانی تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

نکته اینجاست که در مورد تحولات داخل خود ساختمان باشگاه نیز شایعاتی شنیده می‌شود، ولی از قرار معلوم همه آن‌ها نیز به زمان پس از تقابل با آبی‌پوشان شهر ریاض موکول شده تا تمرکز شاگردان فرهاد مجیدی در این روز‌های فوق‌العاده حساس به هم نریزد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر