تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

مطهری: عقل طالبان از ما بیشتر است

نماینده سابق مردم تهران در توئیتی به درخواست طالبان برای داشتن روابط حسنه با آمریکا واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۰۷۱۴۶
۱۵:۳۲ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

مطهری: عقل طالبان از ما بیشتر است

دیدارنیوز - علی مطهری در توئیتی نوشت:  طالبان گفته‌اند به پیمان های منطقه‌ای و بین‌المللی پایبندیم و خواهان روابط حسنه با  آمریکا هستیم. نشان می دهد که عقل شان از ما بیشتر است و حمله به سفارت آمریکا را در دستور ندارند. اگر به آزادی بیان و حقوق زنان هم پایبند باشند می توان به آنها امیدوار بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
0
1
یادم هست درجایی ایشان جمهوری اسلامی را با طالبان مقایسه کرده بود پس حتما ایشان میخواسته عقل جمهوری اسلامی را با طالبان همسنگ بداند که البته قیاس مع الفارق و کاذب است وهمگان میدانند که طالبان به حرفی از خرد انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دست نیافته. اما اکنون ایشان مدعی شده عقل طالبان از ما بیشتر است و کلمه ما که جمع مع الغیر است را بکار برده و در دستور زبان فارسی وقتی شخصی کلمه ما را بکار میبرد منظور او به این وجه است من + افراد همراه من . وصد البته ایشان مدتهاست علی الظاهر خود را با بدنه نظام همراه نمیداند پس حاصل جمع ایشان با افراد همراه ایشان میشود افرادی که دلبستگی به نظام ندارند و البته صندوق رای ریاست جمهوری هم اینرا بعیان ثابت کرد که مردم قبیله ایشانرا دارای عقل حکمرانی لازم نمیدانند . البته کسی که مدعیست عقلش کمتر است باید مدتی تلمذ عقلایی را که شایسته میداند بکند . ایشان نظام را شایسته تلمذ نمیداند پس همان شاگردی طالبان برای وی بهتر !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۱
0
0
بیچاره پدرت ازحرفهای توتنش درگور میلرزد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۱
0
0
بیچاره پدرت ازحرفهای توتنش درگور میلرزد
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر