تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

بازیکن استقلال: فرهاد بگذارد من از این باشگاه می‌روم

ستاره فوتبال استقلال که در ترکیب این تیم جایی ندارد، اعلام کرد اگر فرهاد مجیدی اجازه دهد با پیشنهاداتی که دارم از این باشگاه بروم.

کد خبر: ۱۰۷۱۰۵
۱۳:۲۱ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

بازیکن استقلال

دیدارنیوز - سینا خادم‌ پور هافبک دفاعی تیم استقلال در محل باشگاه استقلال حاضر شد.
او بعد از خروج از باشگاه درباره دلیل حضورش در جمع خبرنگاران گفت :به باشگاه آمدم تا پیگیر وضعیت و کارهایم باشم، با خودم فکر کردم که در پست من بازیکنان زیادی جذب شدند، من همیشه صبوری کردم و بهترین عملکرد را داشتم. امسال فرصت کمی به من رسید و فقط دو بازی انجام دادم که باز هم عملکرد خوبی داشتم.

سینا خادم‌ پور در خصوص اینکه بعد از بازی خوب او مقابل نساجی مازندران، مجیدی باز هم او را نیمکت نشین کرد گفت :
من همیشه فرهاد مجیدی را دوست داشتم و ایشون هم من را دوست دارد و همیشه به من کمک کردند، من باید به تصمیم سرمربی احترام بگذارم.

وی درباره آخرین وضعیت خودش افزود :منتظر آقای مددی هستم تا جلسه ای با او برگزار کنم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

خادم‌ پور در پاسخ به سوال ” آیا از تیم های دیگر هم پیشنهادی داری ؟  ” گفت :خیلی صادقانه و رک بگویم دو الی سه تا پیشنهاد خیلی خوب دارم، هر موقع باشگاه استقلال و آقای فرهاد مجیدی صلاح دانستند و من را نخواستند با کمال میل احترام میگذارم و مقصد بعدی ام را مشخص می کنم.

اولویت من استقلال است و من این تیم و هوادارانش را دوست دارم  ولی دیگر یک جاهایی باید به فکر خودت و خانواده ات باشی، من هم آینده فوتبالی دارم، هم دوره های من در تیم ملی بزرگسالان حضور دارند، بازیکنانی که به استقلال منتقل می شوند خیلی سریع فیکس می شوند، من به پای صبوری هایم ایستاده ام برای فیکس شدن تلاش می کنم و فقط دوست دارم که به من هم اعتماد کنند حرف من فقط همین است.

برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر