تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

افزایش قیمت دلار بعد از سخنان امیرعبداللهیان درباره مذاکرات

قیمت دلار در بازار ارز بعد از سخنان وزیر خارجه دولت ابراهیم رئیسی در خصوص اینکه دولت جدید برای ادامه مذاکرات زمان نیاز دارد، روند صعودی گرفت.

کد خبر: ۱۰۷۱۰۳
۱۳:۱۸ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

بازار دلار و امیرعبداللهیان

دیدارنیوز ـ سخنان وزیر خارجه دولت ابراهیم رئیسی در خصوص اینکه دولت جدید برای ادامه مذاکرات زمان نیاز دارد موجب شد قیمت دلار در بازار روند صعودی بگیرد.

بازار ارز از معاملات پشت خطی شب دوشنبه، نشانه‌های بازگشت به قیمت‌های بالاتر را نشان می‌داد و روز سه‌شنبه نرخ از کف ۲۷ هزار تومان تا ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان بالا آمد.

آنچه که بازار را متقاعد کرد تا بار دیگر وارد فاز صعودی شود، حرف‌های وزیر امور خارجه بود. معامله گران از صحبت‌های حسین امیر عبداللهیان اینطور برداشت کردند که در آینده کوتاه مدت تکلیف برجام در دولت ابراهیم رئیسی مشخص نخواهد شد و این فضای مبهم فعلا ادامه دار هست.

۵۵ آنلاین در ادامه نوشت: امیرعبداللهیان درباره دور بعدی مذاکرات گفته است: طرف مقابل خودش این درک را دارد که یک پروسه دو تا سه ماهه زمان می‌برد که دولت جدید مستقر شود و برنامه ریزی برای هر گونه تصمیم داشته باشد؛ البته حتما این مورد یکی از موضوعاتی است که در دستور کار سیاست خارجی و دولت قرار دارد.

او یکی از دولتمردان جدید است که بازار به سخنان او حساسیت بالایی نشان می‌دهد.

برچسب ها: قیمت دلار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر