تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

غوغای سپاهان در نقل و انتقالات

سپاهان در نقل و انتقالات فوتبال ایران فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو و مسعود ریگی را جذب کرد و با سجاد شهباززاده و سروش رفیعی تمدید کرد.

کد خبر: ۱۰۷۰۹۲
۱۲:۲۴ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

سپاهان در نقل و انتقالات

دیدارنیوز -  چهار تیم پرسپولیس، استقلال، سپاهان و گل گهر سیرجان در بازار نقل و انتقالات پرجنب و جوش نشان داده اند و به نظر می‌رسد هدف گذاری شان به گونه‌ای است که علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر به دنبال موفقیت در آسیا هم هستند. البته که گل گهر در این بین مسیرش متفاوت است، ولی آن‌ها از فصل گذشته تیم قدرتمندتری دارند.

 بیش از گل گهر که خرید‌های خوبی داشته، نقل و انتقالات در سه باشگاه دیگر یعنی پرسپولیس، استقلال و سپاهان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. هر سه تیم چندین بازیکن تاثیرگذار را از دست داده اند و چندین خرید مهم هم داشته اند، ولی به نظر می‌رسد خرید‌هایی که سپاهان داشته تا به اینجا، بمب‌های واقعی نقل و انتقالات باشند.

سپاهان علاوه بر تمدید‌های بسیار مهمی که داشته در همین تابستان ۲ بازیکن از چنگ پرسپولیس و استقلال درآورده که هر ۲ شایستگی عنوان لقب بمب نقل و انتقالات را دارند. به عبارت دیگر، پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات و تا زمانی که یک خرید بزرگ در بازار صورت گیرد، فعلا به نظر می‌رسد بمب واقعی را سپاهان منفجر کرده است. این تیم شهریار مغانلو، مهاجم تاثیرگذار پرسپولیس (به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا) را گرفته و از طرفی مسعود ریگی، هافبک موثر استقلال را هم به اصفهان کشانده است. این ۲ بازیکن مشتریان زیادی داشتند، ولی سپاهان با یک تیر دو نشان مهم زده است: هم بهترین بازیکنان موجود در بازار را خریده و هم به دو رقیب جدی اش در راه قهرمانی ضربه مهمی وارد کرده است. خرید‌های هوشمندانه، فعلا این باشگاه را برنده نقل و انتقالات کرده است.

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر