تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

غیرحضوری‌بودن آموزش و استقبال خانواده‌ها از مدارس دولتی

کوروش مودت، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از استقبال خانواده‌ها از مدارس دولتی با توجه به احتمال غیرحضوری شدن آموزش خبر داد.

کد خبر: ۱۰۷۰۹۰
۱۲:۰۷ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

غیرحضوری‌بودن آموزش و مدارس دولتی

دیدارنیوز ـ کوروش مودت با اشاره به آغاز ثبت‌نام در مدارس غیردولتی، اظهار کرد: ثبت‌نام در مدارس غیردولتی آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه هنوز ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی تمام نشده است، هنوز آمار نهایی از ثبت‌نامی‌ها استخراج نشده است. به صورت قطعی مشخص نیست که مدارس به صورت حضوری یا غیرحضوری خواهند بود، نگاه همه به این شکل است که امسال نیز آموزش غیرحضوری خواهد بود. به این دلیل ممکن است از مدارس غیردولتی مانند سال گذشته استقبال خوبی نشود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به استقبال خوب از مدارس باکیفیت، گفت: استقبال از مدارس تاپ و باکیفیت غیردولتی همیشگی است و ظرفیت بسیاری از آن‌ها زود پر می‌شود، اما در کل با توجه به احتمال غیرحضوری بودن آموزش، خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که بچه‌های خود را در مدارس دولتی ثبت‌نام کنند.

مودت در پاسخ به اینکه باتوجه به شرایط کرونایی آیا از مدارس غیردولتی که آسیب دیده‌اند، حمایت می‌شود؟ بیان کرد: تابستان سال گذشته اعتباری برای حمایت از مدارس غیردولتی طی سه مرحله و سه اولویت ابلاغ شد؛ اعتبار اولویت اول پرداخت شد و اولویت‌های دوم و سوم نیز هفته گذشته ابلاغ شدند. آماری نیز از مدارس با ظرفیت کمتر از ۸۰ نفر گرفته شد که قرار است کمکی به این مدارس شود. علاوه بر این در سامانه کارا بودجه‌ای برای پرداخت وام و حمایت از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در نظر گرفته شده بود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: آموزش آنلاین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر