تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

پرپسولیس از دو خرید خود در بازی استقلال رونمایی می‌کند

بعد از آنکه پرسپولیس موفق شد در نقل و انتقالات تابستانی، جایگزینی مناسب برای احمد نورالهی و کنعانی‌زادگان پیدا کند حالا قرار است این دو را در بازی آسیایی خود به میدان بفرستد.

کد خبر: ۱۰۷۰۷۹
۱۱:۲۱ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

پرپسولیس

دیدارنیوز - احتمال فیکس بازی کردن نعمتی و اسدی در بازی با استقلال تاجیکستان زیاد است و یحیی احتمالا از اسدی کنار سرلک و از نعمتی کنار فرشاد فرجی بهره خواهد برد. البته مدافعان میانی پرسپولیس توانایی بازی در کناره ها را هم دارند که همین مساله دست یحیی را باز می گذارد.

با حضور اسدی و نعمتی در ترکیب اصلی پرسپولیس باید گفت کمال و سید جلال در بازی با استقلال تاجیکستان نیمکت نشین می شوند و خیلی بعید است که تا آن زمان نظر گل محمدی تغییر کند.به طور کلی یحیی امسال قصد استفاده از لیرضا ابراهیمی،علی نعمتی،رضا اسدی،رضا دهقانی و حامد پاکدل پنج خرید جدید پرسپولیس هستند که یحیی گل محمدی با شناخت کامل آنها را جذب کرده اما شاید در بازی با استقلال تاجیکستان فقط دو نفر از این بازیکنان فیکس باشند. را ندارد و کمال هم کار سختی برای رقابت با سرلک ملی پوش و رضا اسدی خواهد داشت.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر