تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی پرتغال: شکستن رکورد دایی هیچ چیزی برای ما ندارد

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال در واکنش به خبر احتمال بسیار بالای شکستن رکورد علی دایی توسط رونالدو گفت هیچ چیزی برای ما ندارد و ما باید به تیم و برنده شدن فکر کنیم.

کد خبر: ۱۰۷۰۵۱
۰۹:۰۴ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

شکستن رکورد علی دایی

دیدارنیوز - به نقل از استار، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال درباره بازی با ایرلند در انتخابی جام جهانی به صحبت پرداخت ولی یکی از موضوع های این نشست برابری رکورد کریستیانو رونالدو با رکورد علی دایی بود

سانتوس در پاسخ به این سوال که این تیم چقدر می تواند به رونالدو کمک کند تا رکورد ۱۰۹ گل ملی مهاجم ایرانی علی دایی را بشکند پاسخ داد: این چه چیزی برای بازی فردا به ارمغان می آورد؟ هیچ چیزی.

ما فقط به بازی با ایرلند فکر کرده ایم. ما باید قوی باشیم و بدون فکر به بازیکنان پیروز شویم. اگر روی این جنبه ها متمرکز شویم بد است.  رونالدو بخشی از تیم ملی ما است. کاپیتان است و مانند همه از انگیزه فوق العاده ای برخوردار است.

روی پاتریسیو همچنین تاکید کرد که تمرکز رونالدو روی پیروزی تیم ملی پرتغال است.

دروازه بان رم گفت: او همانطور که در تمام تمرینات و بازی ها بوده، بهترین عملکرد خود را انجام داده است.

سانتوس در ادامه گفت: ایرلند تیمی نیست که فقط در خط دفاعی بازی کند بلکه مهاجمان در موقعیتی هستند که می توانند در ضدحملات خطرناک باشند. ما این ویژگی ها و الگوی این تیم ها را می شناسیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر