تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

سرمربی تیم ملی پرتغال: شکستن رکورد دایی هیچ چیزی برای ما ندارد

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال در واکنش به خبر احتمال بسیار بالای شکستن رکورد علی دایی توسط رونالدو گفت هیچ چیزی برای ما ندارد و ما باید به تیم و برنده شدن فکر کنیم.

کد خبر: ۱۰۷۰۵۱
۰۹:۰۴ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

شکستن رکورد علی دایی

دیدارنیوز - به نقل از استار، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال درباره بازی با ایرلند در انتخابی جام جهانی به صحبت پرداخت ولی یکی از موضوع های این نشست برابری رکورد کریستیانو رونالدو با رکورد علی دایی بود

سانتوس در پاسخ به این سوال که این تیم چقدر می تواند به رونالدو کمک کند تا رکورد ۱۰۹ گل ملی مهاجم ایرانی علی دایی را بشکند پاسخ داد: این چه چیزی برای بازی فردا به ارمغان می آورد؟ هیچ چیزی.

ما فقط به بازی با ایرلند فکر کرده ایم. ما باید قوی باشیم و بدون فکر به بازیکنان پیروز شویم. اگر روی این جنبه ها متمرکز شویم بد است.  رونالدو بخشی از تیم ملی ما است. کاپیتان است و مانند همه از انگیزه فوق العاده ای برخوردار است.

روی پاتریسیو همچنین تاکید کرد که تمرکز رونالدو روی پیروزی تیم ملی پرتغال است.

دروازه بان رم گفت: او همانطور که در تمام تمرینات و بازی ها بوده، بهترین عملکرد خود را انجام داده است.

سانتوس در ادامه گفت: ایرلند تیمی نیست که فقط در خط دفاعی بازی کند بلکه مهاجمان در موقعیتی هستند که می توانند در ضدحملات خطرناک باشند. ما این ویژگی ها و الگوی این تیم ها را می شناسیم.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر