تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

طرح محدودیت‌های کرونایی تا زمان تغییر رنگ‌بندی شهر‌ها ادامه دارد

حسین قاسمی، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا بر استمرار اجرای طرح هوشمند محدودیت‌های کرونایی تاکید کرد.

کد خبر: ۱۰۷۰۴۶
۰۸:۳۷ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

محدودیت‌های کرونایی رنگ‌بندی شهر‌ها

دیدارنیوز ـ حسین قاسمی دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در حال حاضر کماکان طرح هوشمند محدودیت‌ها استمرار دارد. به این نحو که تردد خودرو‌های با پلاک بومی شهر‌های قرمز و نارنجی در سایر شهر‌ها و همچنین محدودیت تردد پلاک‌های غیربومی در شهر‌های قرمز و نارنجی همچنان اعمال خواهد شد.

وی افزود: بی تردید این محدودیت تا زمان تغییر وضعیت این شهر‌ها ادامه دارد و تغییر وضعیت و رنگ‌بندی شهر‌ها نیز توسط وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

قاسمی تاکید کرد: ورود و خروج به هر یک از شهر‌های ممنوعه به ترتیب یک میلیون (برای شهر‌های قرمز) و ۵۰۰ هزار تومان (برای شهر‌های نارنجی) جریمه خواهد داشت و طرح محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های اعمال شده برای تعطیلات اخیر تا پنجم شهریور صرفا برای بازه زمانی دوهفته‌ای بوده و پس از این تاریخ نیز تمدید نشد، تصریح کرد: طرح فیزیکی ممنوعیت تردد‌ها که از سوی ستادملی مقابله با کرونا از ۲۴ مرداد ماه تا ۵ شهریور اعلام شده بود و به صورت فیزیکی و سیستمی اجرا می‌شد، به اتمام رسیده است.

قاسمی گفت: به این ترتیب افرادی که به صورت موردی و استثنا کار‌های حقوقی یا موارد دیگری شامل حال آن‌ها می‌شود، بنا به ضرورت با دریافت مجوز می‌توانند تردد داشته باشند. در حقیقت شهروندان می‌توانند با ارائه اسناد به فرمانداری‌ها برای امور ضروری مجوز تردد دریافت کنند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر