تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

استقلال در جستجوی یک حریف تدارکاتی برای روز پنجشنبه

باشگاه استقلال در این فصل بازیکنان بسیاری را به ترکیب خود اضافه کرده است. خبرها حکایت از آن دارد که استقلالی‌ها برای هماهنگ کردن این بازیکنان در جستجوی یک حریف تدارکاتی برای روز پنجشنبه هستند.

کد خبر: ۱۰۷۰۳۶
۱۷:۰۳ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

استقلال در جستجوی یک حریف تدارکاتی برای روز پنجشنبه

دیدارنیوز: شاید استقلال روز پنجشنبه در یک بازی تدارکاتی به میدان برود. فرهاد مجیدی برای هماهنگ کردن بازیکنان جدید تیمش تا بازی با الهلال برنامه ویژه‌ای دارد.

 استقلال در فصل نقل و انتقالات تغییر زیادی کرده است، جایی که بازیکنانی مثل شجاعیان، ارسلان مطهری، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، محمد نادری، شیخ دیاباته و هروویه میلیچ از این تیم جدا شدند و آبی‌ها اقدام به جذب بازیکنانی مثل علیرضا رضایی، عارف آقاسی، زبیر نیک نفس، جعفر سلمانی، امین قاسمی نژاد و امیرحسین حسین زاده کرده اند و احتمالا بازیکنانی مثل شیمبا و ابوالفضل جلالی هم به این تیم اضافه خواهند شد.

با این شرایط فرهاد مجیدی کار سختی برای هماهنگ کردن تیمش تا بازی با الهلال دارد و به همین دلیل هم او در تلاش است برای روز پنجشنبه یک حریف تدارکاتی برای تیمش در نظر بگیرد.

البته هنوز حریف تدارکاتی استقلال مشخص نشده است، ولی مدیران آبی‌ها در تلاش هستند یک تیم را انتخاب کنند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر