تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

پیش بینی میشود چهارشنبه بازار حوالی صفر تابلو نوسان کند و ترس فروشندگان نیز کاهش یابد و شاخص نیز مجددا بر مسیر پیشین خود قرار بگیرد.

کد خبر: ۱۰۷۰۳۴
۱۷:۰۰ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

پیش بینی بورس

دیدارنیوز ـ شاخص بورس معاملات روز سه شنبه را با افت ۲۷ هزار و ۸۱۰ واحدی به پایان رساند و در روند معاملاتی سه شنبه شاهد صف فروش در بیش‌تر سهم‌های بازار بودیم و البته هر چه به انتهای بازار ندیک شدیم از شدت منفی‌های بازار و صفوف فروش سنگین کاسته شد که این خود نوید به تعادل رسیدن بازار برای روز‌های آینده است.

اما آیا روند اصلاحی بازار ادامه دار خواهد بود؟

بازار پس از رشد شارپی دو ماه اخیر و رسیدن به مستحکم‌ترین مقاومت پیش روی خود، وارد فاز اصلاح شده است که تقارن آن با کاهش نرخ ارز، روند ریزشی بازار را همانند حرکت صعودی آن، شارپی کرده است.

پیش بینی بورس

برای فردا احتمال وجود دارد که باتوجه به روند بازار در ساعت انتهایی معاملات سه شنبه بازار حوالی صفر تابلو نوسان کند و ترس فروشندگان نیز کاهش یابد و شاخص نیز مجددا بر مسیر پیشین خود قرار بگیرد.

برچسب ها: بورس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر