تیتر امروز

خبری از بازگشت عادل فردوسی پور و ۹۰ به تلویزیون نیست

در حالی که شایعه‌ای مبنی بر ساخته شدن دکور جدید برنامه ۹۰ منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این خبر صحت ندارد و خبری از بازگشت عادل فردوسی پور و برنامه ۹۰ به تلویزیون نیست.

کد خبر: ۱۰۶۹۹۵
۱۴:۴۳ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

عادل فردوسی پور برنامه 90

دیدارنیوز - در روزهای گذشته خبری در فضای مجازی دست به دست شد که عنوان عجیب و غریبی داشت: دکور برنامه ۹۰ در حال احداث است!

این خبر به همان اندازه عجیب بود که اغلب اخبار مربوط به فضای مجازی همین قدرغیرقابل استناد است. یعنی صفحات اینستاگرامی یا تلگرامی بی‌شناسنامه، هر طور که صلاح بدانند خبرهایی را منتشر می‌کنند و از آنجا که در بحث رسانه، اغلب ادمین‌ها چهره‌های حرفه‌ای روزنامه‌نگاری نیستند کارشان تنها به شایعات بی‌اساس می‌کشد.

در هر حال فعلا خبری از بازگشت دوباره عادل فردوسی‌پور به شبکه ۳ سیما و برنامه ۹۰ نیست و اساسا قرار نیست در این مقطع زمانی این برنامه پرمخاطب دوباره به کنداکتور شبکه ۳ اضافه شود تا دکورش را دوستان بسازند. هر چند بازگشت فردوسی‌پور در وقت و زمانی که مسئولان تشخیص بدهند نمی‌تواند دور از انتظار باشد اما خبرهای این روزهای فضای مجازی مبنی بر ساخته شدن مجدد دکور برنامه ۹۰ شایعه ای بی اساس است.

در این ارتباط چندی قبل محمدمهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش به نکته‌های مهمی اشاره کرده بود؛ «فوتبال هم یک ورزش پرطرفدار است و مردم شفافیت‌سازی‌ها را در برنامه ۹۰ دیده بودند. عادل فردوسی‌پور یک شخص مبارزه‌گر با فساد بود. او این ویژگی‌ها و شاخصه‌ها را داشت که مردم دوستش داشتند، دقیقا مردم ۹۰ را دوست داشتند؛ چون شفافیت داشت. فردوسی‌پور شخصی بود که از ورود و حضور افراد مفسد در ورزش و آلوده‌کردن این حوزه جلوگیری می‌کرد. قدرت او عیان بود و مردم هم برای همین دوستش داشتند. باید تلاش کنیم که این برنامه پربیننده و پرمخاطب به آنتن رسانه ملی و شبکه ۳ برگردد. این خواسته و مطالبه مردم است، خواسته من به‌عنوان مسئول نیست که بگویم این درخواست شخصی من است. ان‌شاءالله در دولت انقلابی آینده با هدایت آقای رئیسی، شاهد محقق شدن درخواست مردم مبنی بر بازگشت عادل فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ به شبکه سه خواهیم بود.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر