تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

مطهری در آستانه بازگشت به استقلال با نظر مجیدی

پس از آنکه فرهاد مجیدی ارسلان مطهری در لیست مازاد خود قرار داده بود حالا با مساعدت فرهاد مجیدی امکان دارد مطهری قرارداد جدیدی امضا کند.

کد خبر: ۱۰۶۹۷۸
۱۳:۱۶ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

نقل و انتقالات استقلال

دیدارنیوز - با اینکه ارسلان مطهری هم از بازیکنانی است که گفته می‌شود نامش در لیست تمدیدی‌ها قرار ندارد، اما برای بازگشت او به این تیم هنوز دریچه‌های امیدی باز است.

ارسلان مطهری یک فصل و نیم با استقلال سپری کرد و در این مدت یکی از بهترین بازیکنان این تیم و یکی از برترین مهاجم لیگ برتر بود. مطهری چه قبل از پیوستن به استقلال و چه پس از حضور در این تیم بارها با رفتارهای خود علاقه و تعصبش به استقلال را نشان داده بود تا تبدیل به بازیکنی محبوب بین هواداران این تیم شود.در حالی که کمتر کسی تصور می‌کرد، مطهری که قراردادش در پایان این فصل با آبی پوشان به اتمام رسیده بود، در دو دور مذاکره برای تمدید به بن بست رسید و پس از آن گفته شد نام وی از لیست تمدیدی‌ها خارج شد. با این حال هنوز امیدهایی برای بازگشت او به این تیم باقی است.


بیشتر بخوانید:خبری عجیب برای استقلال: جیوونیکو در راه آبی‌های تهران


یکی از مواردی که نشان می‌دهد احتمال بازگشت او به استقلال وجود دارد این است که در تمرین آبی پوشان فرهاد مجیدی پیراهن مطهری را به هیچ بازیکنی نداده و هنوز هیچکس این پیراهن را بر تن نکرده است. همچنین چراغ سبزهایی نیز از سوی دو طرف داده شده که نشان می‌دهد هر دو طرف بی تمایل به تمدید این قرارداد نیستند

آبی پوشان در روز ۲۲ شهریور در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در دبی میزبان الهلال عربستان هستند و هنوز در اردوی این تیم بازیکن به قدر کافی برای این بازی بزرگ وجود ندارد.

منبع: افق
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر