تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

خاک‌سپاری بیش از ۴۱ هزار متوفی کرونایی در بهشت زهرا (س)

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا از تدفین ۴۱ هزار و ۵۹۱ متوفی کرونایی توسط سایت بهشت زهرا از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تا شب گذشته خبر داد که معادل ۴۰ درصد متوفیان کرونایی کشور بوده است.

کد خبر: ۱۰۶۹۷۴
۱۳:۰۱ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

 متوفی کرونایی و بهشت زهرا

دیدارنیوز ـ در جریان هشتمین جلسه شورای شهر گزارش سازمان بهشت زهرا و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در صحن شورای شهر قرائت شد.

سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در تشریح عملکرد این سازمان با اشارهاحداث و آغاز به کار بهشت زهرا (س) تهران از سال ۱۳۴۹، گفت: مجموع مساحت این آرامستان ۵۸۴ هکتار بوده و تاکنون یک میلیون و ۸۰۰ هزار متوفی در آن پذیرش شده‌اند.

خال درباره تعداد متوفیان کرونا در بهشت زهرا (س) گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تا شب گذشته تدفین ۴۱ هزار و ۵۹۱ متوفی کرونایی توسط سایت بهشت زهرا انجام شده که معادل ۴۰ درصد متوفیان کرونایی کشور بوده است. از این تعداد ۲۴ هزار و ۸۳۸ متوفی مرد و ۱۶ هزار و ۷۵۳ متوفی زن در بهشت زهرا تدفین شده‌اند.

منبع: ایلنا
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر