تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

ستاره سرعتی منچستر با آمدن رونالدو از این باشگاه رفت

دنیل جیمز ستاره خط حمله منچستریونایتد که در ترکیب این تیم حضور داشت با آمدن رونالدو به تیم منچستر یونایتد به تیم لیدزیونایتد پیوست و شاگرد مارسلو بیلسا شد.

کد خبر: ۱۰۶۹۷۳
۱۲:۵۶ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

منچستر یونایتد

دیدارنیوز - به گزارش خبرگزاری فارس، اسکای اسپورت گزارش داد که باشگاه منچستریونایتد برای فروش دائمی «دنیل جیمز» با لیدزیونایتد به توافق رسیده و این بازیکن جوان ولز باید اولدترافورد را به مقصد الندرود ترک کند.

منچستریونایتد که با ماندن کاوانی و خرید سانچو و رونالدو ترافیکی زیادی در خط حمله داشت، مجبور شد دن جیمز را به بیلسا بسپارد. این بازیکن قرار است با ۲۵ میلیون پوند راهی لیدز شود.

جیمز امروز تست‌های پزشکی لیدزیونایتد را انجام خواهد داد و سپس به فنلاند سفر خواهد کرد تا در اردوی تیم ملی ولز شرکت کند.

از طرف دیگر سولسشر اظهار داشت که به «جسی لینگارد» اعتماد کامل دارد و معتقد است که او ستاره منچستریونایتد خواهد شد. به همین علت لینگارد که فصل گذشته به صورت قرضی راهی وستهام شده بود در این تیم می‌ماند و باید دید چه زمان می‌تواند در ترکیب قرار گیرد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر