تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

رئال مادرید پس از شکست در جذب‌ام‌باپه در آستانه توافق با یک فرانسوی جوان است

رئال مادرید پس از آنکه موفق نشد امباپه ستاره خط حمله پاری‌سن زرمن را به سانتیاگو برنابئو بیاورد، حالا در آستانه امضای قرارداد با ستاره خط هافبک رن فرانسه است.

کد خبر: ۱۰۶۹۲۲
۰۹:۲۵ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

رئال مادرید

دیدارنیوز -  به نقل از اسپورت، هواداران رئال مادرید منتظر نهایی شدن حضور ام باپه بودند اما سران باشگاه با یک استعداد فرانسوی دیگر به توافق رسیدند.

فابریزیو رومانو، خبرنگار و کارشناس سرشناس فصل نقل و انتقالات در اروپا در صفحه خود در توییتر نوشت: رئال انتقال ادواردو کاماوینگا را قطعی کرد. رن با پیشنهاد ۳۱ میلیون یورویی رئال موافقت کرد. کاماوینگا در تست پزشکی رئال شرکت کرد تا همه چیز قطعی شود.

طبق اعلام این خبرنگار کاماوینگا به زودی به رسانه ها معرفی خواهد شد

این بازیکن جوان فرانسوی مدتها است که مد نظر رئال مادرید است. او از پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد هم پیشنهاد داشت اما ترجیح داد که راهی رئال مادرید شد.

کاماوینگا سه بازی ملی هم در کارنامه دارد و از او به عنوان پوگبای جدید فوتبال فرانسه یاد می شود

منبع: ایسنا
برچسب ها: رئال مادرید
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر