تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

ضرب شست گرشاسبی به فرهاد مجیدی

صالح حردانی گزینه مورد علاقه فرهاد مجیدی برای بازی در استقلال بود. با این حال او قراردادش با تیم فولاد را تمدید کرد و دلیل اصلی این امر را حضور گرشاسبی مدیر عامل سابق پرسپولیس در این تیم ‌می‌داند.

کد خبر: ۱۰۶۹۰۲
۲۲:۲۳ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

گرشاسبی فرهاد مجیدی

دیدارنیوز: صالح حردانی گزینه مورد نظر فرهاد مجیدی برای استقلال که قراردادش با فولاد خوزستان را تمدید کرد، عامل اصلی این اتفاق را گرشاسبی مدیرعامل پیشین پرسپولیس و عبدالله ویسی نامید.

صالح حردانی، بازیکن فولاد، قراردادش را با این تیم تمدید کرد و در مصاحبه از دلایل تمدید قراردادش گفت.

صالح حردانی، مدافع راست تیم فولاد در خصوص حضورش در تیم ملی گفت:

از روز اولی که فوتبال را شروع کردم، پوشیدن پیراهن تیم ملی برایم رویا بود و خوشحالم که به آرزویم رسیده‌ام، تمام تلاشم را می‌کنم که از این فرصتی که آقای اسکوچیچ و کادرفنی تیم ملی در اختیارم گذاشته بهترین استفاده را بکنم و جواب اعتمادشان را بدهم و نماینده خوبی برای فولاد در اینجا باشم.


بیشتر بخوانید: کی‌روش استنلی؛ آخرین شکار پرسپولیس؟


وی درباره ادامه حضورش در فولادخوزستان گفت:

فوتبالم را به فولاد مدیونم و خوشحالم که در خانه خودم بازی می‌کنم. آقای گرشاسبی پدرانه صحبت‌های من را شنید و حضور ایشان و آقا عبدالله باعث شد که همچنان در فولاد ادامه بدهم و امیدوارم که امسال با همدلی و البته حمایت هواداران بتوانیم اتفاقات بزرگ را رقم بزنیم و باعث شادی مردم خوزستان شویم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر