تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

یحیی بالاخره رضایت داد؛ کریم باقری به تیم ملی می‌رود

یحیی گل محمد علی رغم مخالفت اولیه امروز در جلسه‌ای با کریم باقری رضایت داد که در راستای کمک به تیم ملی فوتبال او موقتا به تمرینات تیم ملی برود.

کد خبر: ۱۰۶۹۰۱
۲۲:۱۶ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

یحیی بالاخره رضایت داد؛ کریم باقری به تیم ملی می‌رود

دیدارنیوز: یحیی گل محمدی روز گذشته پس از جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرد کریم باقری و مهرداد خانبان که قرار بود در اردوی تیم ملی شرکت کنند با توجه به انجام شده تمرینات بدنسازی پرسپولیس در اختیار این تیم هستند و سرخ پوشان به دلیل شرایط خود به همه نفرات کادرفنی احتیاج دارند و آن‌ها در تمرینات تیمش باقی می‌مانند.

با این وجود گل‌محمدی امروز در جلسه‌ای با کریم باقری موافقت کرد در راستای کمک به تیم ملی در دیدار‌های پیش روی مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه و عراق، وی در تمرینات ملی پوشان کشورمان شرکت کند.


بیشتر بخوانید: کی‌روش استنلی؛ آخرین شکار پرسپولیس؟


البته ظاهراً سرمربی سرخ پوشان با توجه به شرایط فعلی تیمش با جدایی مهرداد خانبان، آنالیزور پرسپولیس و حضور وی در تمرینات تیم ملی مخالفت کرده است.

منبع: کانال تلگرامی نود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر