تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

یحیی بالاخره رضایت داد؛ کریم باقری به تیم ملی می‌رود

یحیی گل محمد علی رغم مخالفت اولیه امروز در جلسه‌ای با کریم باقری رضایت داد که در راستای کمک به تیم ملی فوتبال او موقتا به تمرینات تیم ملی برود.

کد خبر: ۱۰۶۹۰۱
۲۲:۱۶ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

یحیی بالاخره رضایت داد؛ کریم باقری به تیم ملی می‌رود

دیدارنیوز: یحیی گل محمدی روز گذشته پس از جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرد کریم باقری و مهرداد خانبان که قرار بود در اردوی تیم ملی شرکت کنند با توجه به انجام شده تمرینات بدنسازی پرسپولیس در اختیار این تیم هستند و سرخ پوشان به دلیل شرایط خود به همه نفرات کادرفنی احتیاج دارند و آن‌ها در تمرینات تیمش باقی می‌مانند.

با این وجود گل‌محمدی امروز در جلسه‌ای با کریم باقری موافقت کرد در راستای کمک به تیم ملی در دیدار‌های پیش روی مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه و عراق، وی در تمرینات ملی پوشان کشورمان شرکت کند.


بیشتر بخوانید: کی‌روش استنلی؛ آخرین شکار پرسپولیس؟


البته ظاهراً سرمربی سرخ پوشان با توجه به شرایط فعلی تیمش با جدایی مهرداد خانبان، آنالیزور پرسپولیس و حضور وی در تمرینات تیم ملی مخالفت کرده است.

منبع: کانال تلگرامی نود

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر