تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

انتخاب فرهاد مجیدی استقلال را از پرسپولیس و سپاهان پیش انداخت

با اضافه شدن جعفر سلمانی به اردوی تیم استقلال حالا این تیم ۴ بازیکن در تیم ملی دارد. این در حالی است که سپاهان و پرسپولیس هر کدام ۳ بازیکن ملی پوش دارند.

کد خبر: ۱۰۶۸۹۴
۱۹:۱۰ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی ملی پوشان استقلال

دیدارنیوز: استقلال سیاوش یزدانی، عارف آقاسی و زبیر نیک نفس را در اردوی تیم ملی داشت و حالا جعفر سلمانی هم که امروز با باشگاه استقلال به توافق رسیده به تیم ملی دعوت شده است.

در واقع استقلالی‌ها با احتساب سلمانی چهار ملی پوش خواهند داشت و بار دیگر از پرسپولیس جلو می‌زنند.

پرسپولیس در تیم ملی سه بازیکن یعنی سرلک، امیری و ترابی را دارد و جالب اینکه سهمیه سپاهان هم در تیم ملی سه بازیکن است. از سپاهان امید نورافکن، یاسین سلمانی و محمد کریمی در اردوی تیم ملی حضور دارند که البته بعید است شانس حضور در ترکیب اصلی را داشته باشند.


بیشتر بخوانید: کی‌روش استنلی؛ آخرین شکار پرسپولیس؟


با این حساب در میان تیم‌های داخلی استقلال کماکان با چهار بازیکن رکورددار است و برای دومین بار از پرسپولیس جلو زده است.

نکته دیگر در مورد لیست تیم ملی این که اسکوچیچ فقط چهار مهاجم را به اردوی تیم ملی فراخوانده است که البته به طور طبیعی مهاجمان اصلی او سردار آزمون و مهدی طارمی هستند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر