تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

بارسا تسلیم شد، پیانیچ در یک قدمی جدایی

بارسلونا حاضر شده تا نیمی از دستمزد پیانیچ را تقبل کند و او را به یوونتوس برگرداند.

کد خبر: ۱۰۶۸۷۷
۱۶:۳۰ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

بارسا تسلیم شد، پیانیچ در یک قدمی جدایی

دیدارنیوز -  میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان گذشته از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. با این حال هافبک بوسنیایی نتوانست در فصلی که گذشت روز‌های خوبی را در بلوگرانا سپری کند.

پیانیچ در طول فصل کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و در واقع به نظر می‌رسد که سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان اعتقاد چندانی به سبک بازی این بازیکن ندارد و تمایلی به استفاده از او نشان نمی‌دهد. در واقع به نظر می‌رسد که در صورت ماندن پیانیچ در بارسا فصل آینده نیز شاهد نیمکت نشینی او خواهیم بود که البته بعید است این اتفاق رخ داد و هافبک بوسنیایی در جمع آبی اناری‌ها باقی بماند.

رونالد کومان سرمربی بارسا هم دو روز پیش تایید کرده بود که پیانیچ به دنبال جدایی است با این حال گفت که فرم بدنی خوبی دارد و به همین دلیل در فهرست بازی برابر ختافه نیز قرار گرفت. پیانیچ روز گذشته ۹۰ دقیقه روی نیمکت بود و به میدان نرفت و به فاصله کمتر از ۴۸ ساعت تا پایان نقل و انتقالات، طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، به یوونتوس باز خواهد گشت.

بارسلونا که در مقابل خواسته یووه مقاومت می‌کرد، گویا تسلیم شده و اکنون حاضر است نیمی از دستمزد ستاره بوسنیایی را تقبل کند.

ناپولی، رم و فیورنتینا نیز به جذب پیانیچ علاقه‌مند بودند، ولی به نظر توافق با یوونتوس قطعی است و پیانیچ به تورین باز خواهد گشت.

نام پیانیچ همراه با فیلیپ کوتینیو و ساموئل اومتیتی از ابتدای تابستان در فهرست فروش بارسا بود و به نظر در نهایت باشگاه کاتالان تنها موفق شده او را به باشگاهی دیگر انتقال دهد و دو بازیکن دیگر ماندنی هستند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر