تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

هشدار امنیتی در لبنان درباره احتمال اعتراضات گسترده

منابع امنیتی لبنان نسبت به وقوع یک انفجار اجتماعی در این کشور طی ماه آتی میلادی هشدار دادند.

کد خبر: ۱۰۶۸۷۵
۱۵:۴۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

هشدار امنیتی در لبنان درباره احتمال اعتراضات گسترده

دیدارنیوز -   وبسایت "لبنان ۲۴" به نقل از یک منبع امنیتی لبنانی اعلام کرد که وقوع انفجار اجتماعی در لبنان اجتناب ناپذیر است و ماه سپتامبر در این مسیر محوری است.

این منبع تصریح گرد: آنچه در برخی از شهرهای لبنان اتفاق افتاده و در حال رخ دادن است، نشانه‌ خطرناکی از وقوع اتفاقات در مناطق دیگر است.

منبع مذکور در ادامه گفت: تعامل عاقلانه و مدبرانه سرویس‌های امنیتی در مقابل ایستگاه‌های سوخت؛ کشور را از مشکلات بزرگ دور کرد و میزان ناامیدی عمومی را در میان همه لبنانی‌ها در همه مناطق نشان داد. این تعامل همچنین نشان داد که انفجار قطعی است و تنها مساله زمان در رابطه با آن مطرح است.

وی هشدار داد: صرف حل و فصل امنیتی مسائل کافی نیست و خطر اصلی در این موضع نهفته است که مقامات سیاسی به جای یافتن راه حل سیاسی برای مشکلات و آغاز برطرف کردن آنها، با انکار کامل با مسائل اجتماعی برخورد می‌کنند و به اختلافات بیهوده ادامه می‌دهند.

پیشتر نیز حسان دیاب، نخست وزیر پیشبرد امور لبنان هشدار داده بود که کشورش به زودی شاهد یک انفجار اجتماعی ناشی از بحران اقتصادی خواهد بود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: لبنان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر