تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...

مسکن در کدام مناطق تهران ارزان شد؟

تازه‌ترین آمار بانک مرکزی حکایت از رسیدن قیمت مسکن در تهران به مرز ۳۱ میلیون تومان طی مردادماه امسال دارد و بررسی‌ها نشان می‌دهد که در این ماه فقط در چهار منطقه تهران قیمت خانه در مقایسه با ماه قبل کاهش یافته است.

کد خبر: ۱۰۶۸۵۸
۱۵:۰۳ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

مسکن ازران در تهران

دیدارنیوز ـ براساس آخرین آمار‌ها متوسط قیمت یک متر مربع مسکن در شهر تهران طی مرداد ماه به ۳۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسیده که نسبت به ماه قبل و مدت مشابه در سال قبل به ترتیب ۳.۱ و ۳۴ درصد افزایش یافته است.

همچنین، تعداد معاملات انجام شده در این ماه ۵.۵ هزار فقره بوده که در مقایسه با ماه قبل ۸.۴ درصد افزایش داشته است.

بر اساس آمار اعلامی بانک مرکزی قیمت مسکن در مناطق ۵، ۶، ۱۶ و ۱۰ تهران نسبت به تیرماه کاهش قیمت داشته است. متوسط قیمت مسکن در منطقه ۵ در محدوده ۳۷ میلیون تومان، متوسط قیمت مسکن در منطقه ۶ برابر با ۴۴ میلیون و ۸۸۶ هزار تومان و در منطقه ۱۰ برابر با ۱۹ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان گزارش شد.

بر اساس این گزارش متوسط قیمت مسکن در منطقه ۱۶ نیر ۱۶ میلیون و ۲۹۳ هزار تومان اعلام شد.

در این بین، بررسی جزئیات متوسط قیمت هر متر خانه و تعداد معاملات انجام شده در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین قیمت هر متر خانه ۶۴ میلیون و ۵۵۸ هزار تومان در منطقه یک و کمترین آن با ۱۴ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان در منطقه ۱۸ بوده است.

همچنین، در پنجمین ماه سال در مناطق یک و هجده تهران به ترتیب معادل ۲۵۹ و ۱۳۳ فقره خانه معامله شده است.

برچسب ها: قیمت مسکن
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر