تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

درخواست هزاران طرفدار استقلال برای بازگشت فتح‌الله‌زاده

هواداران استقلال با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت خواسته‌اند علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق این باشگاه را به استقلال بازگرداند.

کد خبر: ۱۰۶۸۴۳
۱۳:۵۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

هواداران استقلال علی فتح‌الله‌زاده وزارت ورزش و جوانان

دیدارنیوز: امضاکنندگان این کارزار در نامه‌ای که خطاب به ابراهیم رئیسی نوشته شده آورده‌اند:

«ما، جمعی از هواداران استقلال، به علت سال‌ها بی‌توجهی و سوء مدیریت مدیران این باشگاه که نشأت‌گرفته از انتخاب‌های غلط تصمیم‌سازان وزارت ورزش بوده، طعم شیرین موفقیت را فراموش کرده و روزبه‌روز شاهد افول تیم محبوبمان هستیم؛ تا جاییکه امروز ۹ سال از آخرین قهرمانی تیم ما می‌گذرد.

همانطورکه می‌دانید تیم استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در قاره آسیا بوده و سزاوار داشتن مدیران کارکشته و با‌تجربه‌ای است که بتوانند بار دیگر قدرت را به استقلال بازگردانده و دل هواداران را شاد کنند. از همین رو تقاضا داریم تا مقدمات حضور دکتر علی فتح‌الله‌زاده را که پرافتخارترین مدیر ورزشی ایران است در رأس باشگاه فراهم کنید و با انتصاب ایشان به عنوان مدیرعامل گام بلندی در بازگشت استقلال به دوران پرشکوه و جلالش بردارید.»

این کارزار تا تاریخ سوم مهرماه در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/ali-fathollahzadeh) در حال جمع‌آوری امضاست.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر