تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.

درخواست هزاران طرفدار استقلال برای بازگشت فتح‌الله‌زاده

هواداران استقلال با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت خواسته‌اند علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق این باشگاه را به استقلال بازگرداند.

کد خبر: ۱۰۶۸۴۳
۱۳:۵۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

هواداران استقلال علی فتح‌الله‌زاده وزارت ورزش و جوانان

دیدارنیوز: امضاکنندگان این کارزار در نامه‌ای که خطاب به ابراهیم رئیسی نوشته شده آورده‌اند:

«ما، جمعی از هواداران استقلال، به علت سال‌ها بی‌توجهی و سوء مدیریت مدیران این باشگاه که نشأت‌گرفته از انتخاب‌های غلط تصمیم‌سازان وزارت ورزش بوده، طعم شیرین موفقیت را فراموش کرده و روزبه‌روز شاهد افول تیم محبوبمان هستیم؛ تا جاییکه امروز ۹ سال از آخرین قهرمانی تیم ما می‌گذرد.

همانطورکه می‌دانید تیم استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در قاره آسیا بوده و سزاوار داشتن مدیران کارکشته و با‌تجربه‌ای است که بتوانند بار دیگر قدرت را به استقلال بازگردانده و دل هواداران را شاد کنند. از همین رو تقاضا داریم تا مقدمات حضور دکتر علی فتح‌الله‌زاده را که پرافتخارترین مدیر ورزشی ایران است در رأس باشگاه فراهم کنید و با انتصاب ایشان به عنوان مدیرعامل گام بلندی در بازگشت استقلال به دوران پرشکوه و جلالش بردارید.»

این کارزار تا تاریخ سوم مهرماه در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/ali-fathollahzadeh) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی