تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...

بازگشت رونالدو به تئاتر رویاها به روایت کاریکاتور

کریستیانو رونالدو ستاره بی بدیل فوتبال جهان حالا دوباره در منچستر یونایتد است. کارتون زیر حضور رونالدو را در این تیم به روایت تصویری درآورده است.

کد خبر: ۱۰۶۸۳۴
۱۳:۰۱ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

بازگشت رونالدو

دیدارنیوز - هفته پیش اعلام شد کریستیانو رونالدو به مدیران یوونتوس درخواست خروج داده است.از همین رو ژرژ مندس مدیربرنامه‌های رونالدو مذاکرات خود را با مدیران یوونتوس انجام دهد تا موکل وی در روزهای آخر نقل و انتقالات تابستانی از بیانکونری جدا شود.ابتدا منچسترسیتی به دنبال جذب وی بودند که در نهایت مدیران این باشگاه از جذب او کنار کشیدند تا منچستریونایتد برای جذب بازیکن سابق خود اقدام کند.

از همین رو رونالدو با قراردادی به ارزش ۲۸ میلیون یورو به صورت رسمی از یوونتوس جدا شد و دوباره به انگلیس بازگشت تا لباس منچستر یونایتد را بر تن کند.

مرتضی هاشمی کاریکاتوریست خبرگزاری پارس فوتبال هم با خلق تصویری کارتونی از کریستیانو رونالدو ، پیوستن مجدد این ستاره پرتقالی به منچستریونایتد را به تصویر کشیده است .

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر