تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

بازگشت رونالدو به تئاتر رویاها به روایت کاریکاتور

کریستیانو رونالدو ستاره بی بدیل فوتبال جهان حالا دوباره در منچستر یونایتد است. کارتون زیر حضور رونالدو را در این تیم به روایت تصویری درآورده است.

کد خبر: ۱۰۶۸۳۴
۱۳:۰۱ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

بازگشت رونالدو

دیدارنیوز - هفته پیش اعلام شد کریستیانو رونالدو به مدیران یوونتوس درخواست خروج داده است.از همین رو ژرژ مندس مدیربرنامه‌های رونالدو مذاکرات خود را با مدیران یوونتوس انجام دهد تا موکل وی در روزهای آخر نقل و انتقالات تابستانی از بیانکونری جدا شود.ابتدا منچسترسیتی به دنبال جذب وی بودند که در نهایت مدیران این باشگاه از جذب او کنار کشیدند تا منچستریونایتد برای جذب بازیکن سابق خود اقدام کند.

از همین رو رونالدو با قراردادی به ارزش ۲۸ میلیون یورو به صورت رسمی از یوونتوس جدا شد و دوباره به انگلیس بازگشت تا لباس منچستر یونایتد را بر تن کند.

مرتضی هاشمی کاریکاتوریست خبرگزاری پارس فوتبال هم با خلق تصویری کارتونی از کریستیانو رونالدو ، پیوستن مجدد این ستاره پرتقالی به منچستریونایتد را به تصویر کشیده است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر