تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

ناگفته‌هایی از قرارداد جانشین احمد نورالهی

در مورد مبلغ قرارداد رضا اسدی شایعات بسیاری وجود داشت. شایعاتی که گاه رقم قرارداد او را تا 20 میلیارد تومان بالا می‌بردند. ولی گویا جانشین احمد نورالهی با رقمی بسیار کمتر سرخپوش شده است.

کد خبر: ۱۰۶۸۳۲
۱۲:۵۶ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

رضا اسدی پرسپولیس

دیدارنیوز - یکی از بازیکنانی که سر و صدای زیادی در خصوص او مطرح شد رضا اسدی بود.

رضا اسدی در حالی پس از کش و قوس‌های فراوان به پرسپولیس پیوست تا جای خالی احمد نوراللهی را برای قرمزها در پست هافبک دفاعی پر کند که در ابتدا گفته می شد او از پرسپولیس درخواست ۲۰ میلیاردی برای یک فصل داشته است. مسئولان پرسپولیس نیز با آن مخالفت کرده و معتقد بودند پرداخت این مبلغ قهرمان پنج دوره گذشته لیگ برتر را به هم می ریزد.

طبق خبر موثقی که اعلام شده گویا پیشنهاد ۲۰ میلیاردی اولیه صحت داشته ولی اسدی با قراردادی کمتر از نصف این مبلغ راضی به بستن قرارداد شده است.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر