تیتر امروز

فدراسیون فوتبال به دنبال جلب رضایت یحیی گل محمدی

شنیده می‌شود که فدارسیون فوتبال به دنبال جلب رضایت یحیی گل محمدی برای حضور کریم باقری در تیم ملی است.

کد خبر: ۱۰۶۸۳۰
۱۲:۵۴ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

فدراسیون فوتبال

دیدارنیوز - یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به بازی ۲۳ شهریورماه این تیم مقابل استقلال تاجیکستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مجوز حضور کریم باقری و مهرداد خانبان را در اردوی تیم ملی ایران نداده است. گل محمدی در گفتگویی که روز قبل مقابل باشگاه پرسپولیس با خبرنگاران داشت نیز این موضوع را تایید و صراحتا تاکید کرد به باقری و خانبان برای بازی آسیایی که مقابل استقلال تاجیکستان در پیش دارد، نیاز دارد

این در حالی است که یحیی در همین مصاحبه نارضایتی خود را از فدراسیون فوتبال به واسطه عدم هماهنگی مبنی بر مجوز بازدید از چمن بازی و محل تمرین پرسپولیس در شهر دوشنبه تاجیکستان اعلام کرد و با ویژه دانستن شرایط پرسپولیس و دیگر تیم های حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از فدراسیون فوتبال خواست مجوز جذب یک بازیکن خارجی با توجه به شرایط موجود صادر شود.

این در حالی است که طبق توافق شهاب‌ الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون با کریم باقری قرار شد مربی پرسپولیس در زمان برگزاری اردوهای تیم ملی از اردوی پرسپولیس جدا شده و به ملی‌پوشان اضافه شود. توافقی که در فاصله سه روز مانده به بازی مهم و حساس با سوریه رعایت نشده و بازیکنان تیم ملی ایران به دلیل ابتلای دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان به ویروس کرونا تنها با حضور «ماریو تات» هموطن کروات سرمربی تیم ملی تمرینات خود را پیگیری می کنند.

این مسائل دست به دست هم داده تا عزیزی خادم در تماس با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیگیر این موضوع شود و سمیعی نیز قول داده تلاش خود را برای حل این مشکل خواهد کرد.

در ادامه سمعی نیز خواستار رسیدگی به وضعیت باشگاه پرسپولیس به دلیل کارشکنی تاجیکی‌ها شد. همچنین آنها خواسته یحیی گل محمدی مبنی بر جذب یک بازیکن خارجی را مورد بررسی قرار دادند که قرار است این موضوع در نشستی با حضور حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال پیگیری شود.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر