تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

دو ستاره پرسپولیس جدا می‌شوند!

در روزهایی که پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات در پی خریدن بازیکن جدید است خبر می‌رسد که ۲ بازیکن این تیم هم در آستانه جدایی هستند.

کد خبر: ۱۰۶۸۲۵
۱۲:۴۴ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

دو ستاره پرسپولیس جدا می‌شوند!

 

دیدارنیوز: پرسپولیس این روز‌ها درگیر بازار نقل و انتقالات است و تا کنون موفق شده ۲ مدافع و ۲ هافبک و ۱ مهاجم بخرد. اگرچه فکر و ذهن یحیی گل محمدی این روز‌ها درگیر خرید بازیکن است، ولی به نظر می‌رسد باید قید یکی دو تا بازیکن کنونی اش را هم بزند.

در همین راستا شنیده می‌شود به غیر از مهدی مهدی خانی که پیش‌تر شایعه شده بود یحیی گل محمدی او را نمی‌خواهد حالا علی شجاعی هم در فهرست خروج قرار گرفته است. این ادعایی است که روزنامه گل منتشر کرده و نوشته که این جدایی البته چندان ساده هم نخواهد بود.

طبق این گزارش به این دو بازیکن گفته شده قراردادشان را ابتدا با پرسپولیس تمدید کنند تا مجوز رفتن قرضی از باشگاه را به دست بیاورند، موضوعی که به قرار مورد موافقت این دو بازیکن تا به این لحظه قرار نگرفته است.

این اولین بار نیست که اسم این ۲ بازیکن در فهرست خروجی پرسپولیس قرار می‌گیرد؛ همین چند وقت پیش علی شجاعی در واکنش به یکی از همین شایعات گفته بود قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر