تیتر امروز

مرحله دوم واکسیناسیون دانشجویان از امروز آغاز شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر آستارا گفت: مرحله دوم واکسیناسیون دانشجویان، اساتید و کارکنان این مرکز علمی از امروز _دوشنبه هشتم شهریورماه_ آغاز خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۶۸۱۰
۱۱:۳۹ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

واکسیناسیون دانشجویان مرحله دوم

دیدارنیوز ـ اورنگ استقام  اظهار کرد: پس از هماهنگی‌های لازم با شبکه بهداشت و درمان آستارا، واکسیناسیون دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان از ۲۸ روز پیش در محل این دانشگاه آغاز شد.

وی با بیان اینکه طی این مدت مرحله نخست واکسیناسیون ۲۲۰ دانشجوی رشته پرستاری و مامایی علیه بیماری کرونا انجام شده است، افزود: برای تعدادی از این دانشجویان که خارج آستارا اقامت داشتند معرفی‌نامه صادر شد تا در شهر محل سکونت واکسینه شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا خاطر نشان کرد: در این طرح، ۵۹ نفر از کارکنان رسمی، ۹۴ نفر از اعضای هیئت علمی و ۷۰ نفر از اساتید حق‌التدریس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا علیه بیماری کووید -۱۹ واکسینه شدند.

وی گفت: دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد آستارا در این مرحله با واکسن‌های کووبرکت، آسترازنکا و سینوفارم علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

استقامت افزود: مرحله دوم واکسیناسیون دانشجویان، اساتید و کارکنان از امروز _دوشنبه هشتم شهریورماه_ آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا حدود یک هزار و ۵۰۰ دانشجو دارد. افزود: طبق دستورالعمل ستاد ملی کرونا، به محض تأمین واکسن مورد نیاز، واکسیناسیون مابقی دانشجویان این واحد نیز انجام خواهد شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان واقع شده است.

منبع: ایمنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر