تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

فرشید اسماعیلی به درب خروجی استقلال نزدیک می‌شود

پس از پایان مدت قرارداد فرشید اسماعیلی با استقلال هنوز خبری برای تمدید قرار منتشر نشده است و با وجود درگیری‌های پیش آمده میان او و مدیرعامل باشگاه اسماعیلی به درب خروجی نزدیک شده است.

کد خبر: ۱۰۶۸۰۲
۱۱:۱۱ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

فرشید اسماعیلی استقلال

دیدارنیوز - فرشید اسماعیلی فصل گذشته با احمد مددی مدیرعامل این باشگاه به شدت مشکل داشت. قابل پیش بینی بود همین مشکلات باعث می شود تا قرارداد او تمدید نشود. مددی به تازگی اعلام کرد این بازیکن اصلا در لیست تمدیدی های مجیدی نیست. اسماعیلی که این روزها به صورت انفرادی تمرین می کند، هنوز برای آینده تصمیمی نگرفته است. باشگاه گل گهر از جمله مشتریان اوست. این بازیکن با استقلال هم تسویه حساب نکرده و در تلاش است تا بتواند مابقی دستمزد خود را از این باشگاه بگیرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی