تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

درخواست عجیب دروازه‌بان رنس از مسی!

لیونل مسی دیشب برای نخستین بار با پیراهن پی‌اس‌جی به میدان رفت و مقابل تیم رنس بازی کرد. سنگربان رنس بعد از بازی خواستار عکس یادگاری فرزندش در کنار لیونل مسی شد.

کد خبر: ۱۰۶۷۹۸
۱۱:۱۷ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

دروازه‌بان رنس مسی

 

دیدارنیوز: پاری سن ژرمن در هفته چهارم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف رنس رفت و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. در حالی که امباپه دو گل زد اما محبوبیت ویژه مسی در زمین رنس هم از جذابیت‌های این مسابقه بود.

در این بازی برای نخستین بار مسی برای تیم پاریسی به میدان آمد. او در دقیقه ۶۶ به جای نیمار به میدان رفت که البته نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گلی داد.

بعد از پایان بازی سنگربان رنس به سمت مسی آمد و فرزندش را به این بازیکن داد تا با او عکس یادگاری بگیرد. هواداران رنس هم استقبال خوبی از مسی داشتند و او را تشویق کردند.

دروازه‌بان رنس از مسی!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر