تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

ریزش ساختمان قدیمی در تهران مرگ یک کارگر را به دنبال داشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران جزئیات حادثه ریزش آوار یک ساختمان قدیمی و جان‌باختن یک کارگر را در در یک منزل قدیمی تشریح کرد.

کد خبر: ۱۰۶۷۸۲
۰۹:۵۸ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

ریزش ساختمان قدیمی و مرگ کارگر

دیدارنیوز ـ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: یک مورد حادثه آوار در یک منزل قدیمی در خیابان پیروزی، سه‌راه سلیمانیه، خیابان دریاباری به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی گفت: آتش‌نشانان در مدت ۴ دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که در یک منزل دوطبقه و قدیمی که در حال تخریب بوده حادثه رخ داده است. طی این حادثه به یکباره بخش زیادی از دیواره‌ها و سقف‌ها تخریب شده بود و اطلاعات اولیه مبنی بر آن بود که فرد یا افرادی زیر آوار گرفتار هستند.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان ایمن‌سازی لازم را انجام دادند و با حضور عوامل شهرداری، انتظامی و همکاران هلال احمر بررسی‌های لازم انجام شد. عملیات ضمن ایمن‌سازی لازم انجام شد و پس از مدتی تلاش یک کارگر حدودا ٢۵ ساله با تابعیت افغان از زیر مقدار زیادی خاک خارج شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: با تحویل وی به عوامل اورژانس مشخص شد که متاسفانه این فرد جان خود را از دست داده است.

ملکی گفت: جست‌وجوی‌های تکمیلی ادامه پیدا کرد و آتش‌نشانان با اطمینان حاصل کردن از اینکه فرد دیگری زیر آوار نیست، عملیات را به پایان رساندند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر