تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

جشنواره گل‌های میلان و رم در دومین هفته سری آ

در هفته دوم سری آ ایتالیا دو تیم میلان و رم که در هفته نخست به پیروزی رسیده بودند در هفته دوم نیز روند پیروزی‌های خود را ادامه دادند و در صدر جدول جا گرفتند.

کد خبر: ۱۰۶۷۶۹
۰۸:۴۸ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا رم و میلان

دیدارنیوز - در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت های سری A ایتالیا رم به دیدار سالرنتینا رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. نیمه اول این دیدار بدون گل به پایان رسید ولی در نیمه دوم لورنزو پیگرینی دو بار، جردن ورتوت ستاره این روزهای رم و تامی آبراهام برای جالوروسی گلزنی کردند تا ۳ امتیاز این دیدار به تیم ژوزه مورینیو برسد.

در دیگر دیدار میلان در خانه پذیرای کالیاری بود و در نهایت با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسید. ساندرو تونالی، رافائل لیائو و اولیویه ژیرو دو بار برای روسونری گلزنی کردند و الساندرو دیولا تنها گل کالیاری را وارد دروازه میلان کرد.

در جدول رده بندی لاتزیو با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر است و تیم های اینتر، رم و میلان با همین تعداد امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر