تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

مظاهری در استقلال می‌ماند؛ بی‌خیال سپاهان!

با اینکه خبرهای زیادی مبنی بر فسخ قرارداد رشید مظاهری با استقلال و قرارداد قریب‌الوقوع او با سپاهان شنیده شد اما گلر استقلال به یک دلیل تصمیم گرفته در جمع آبی پوشان بماند.

کد خبر: ۱۰۶۷۵۶
۲۲:۵۴ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

رشید مظاهری استقلال

 

دیدارنیوز: ظاهرا پیش از آن که لیگ بیستم به پایان برسد مدیران سپاهان مذاکره را برای جذب رشید مظاهری را آغاز کردند و تلاش کردند این دروازه بان را هر طور شده به خدمت بگیرند.

در این بین شنیده شد مظاهری هم تلاش زیادی کرد با فسخ یکطرفه قراردادش با استقلال، با سپاهان قرارداد امضا کند اما بعد از مدتی متوجه شد توان فسخ ندارد و استقلال فقط در صورت دریافت پول به اضافه رضا میرزایی رضایت‌نامه او را صادر می‌کند.

اما اینطور که پیداست سپاهان حاضر نیست بابت جذب رشید مظاهری، پول رضایت نامه او را پرداخت کند و به همین دلیل به نظر می رسد دروازه بان تیم فوتبال استقلال از حضور در اصفهان منصرف شده است. استقلال البته با حضور سه دروازه‌بان لیگ برتری هم ماجرا خواهد داشت!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی