تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

مظاهری در استقلال می‌ماند؛ بی‌خیال سپاهان!

با اینکه خبرهای زیادی مبنی بر فسخ قرارداد رشید مظاهری با استقلال و قرارداد قریب‌الوقوع او با سپاهان شنیده شد اما گلر استقلال به یک دلیل تصمیم گرفته در جمع آبی پوشان بماند.

کد خبر: ۱۰۶۷۵۶
۲۲:۵۴ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

رشید مظاهری استقلال

 

دیدارنیوز: ظاهرا پیش از آن که لیگ بیستم به پایان برسد مدیران سپاهان مذاکره را برای جذب رشید مظاهری را آغاز کردند و تلاش کردند این دروازه بان را هر طور شده به خدمت بگیرند.

در این بین شنیده شد مظاهری هم تلاش زیادی کرد با فسخ یکطرفه قراردادش با استقلال، با سپاهان قرارداد امضا کند اما بعد از مدتی متوجه شد توان فسخ ندارد و استقلال فقط در صورت دریافت پول به اضافه رضا میرزایی رضایت‌نامه او را صادر می‌کند.

اما اینطور که پیداست سپاهان حاضر نیست بابت جذب رشید مظاهری، پول رضایت نامه او را پرداخت کند و به همین دلیل به نظر می رسد دروازه بان تیم فوتبال استقلال از حضور در اصفهان منصرف شده است. استقلال البته با حضور سه دروازه‌بان لیگ برتری هم ماجرا خواهد داشت!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر