تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

مظاهری در استقلال می‌ماند؛ بی‌خیال سپاهان!

با اینکه خبرهای زیادی مبنی بر فسخ قرارداد رشید مظاهری با استقلال و قرارداد قریب‌الوقوع او با سپاهان شنیده شد اما گلر استقلال به یک دلیل تصمیم گرفته در جمع آبی پوشان بماند.

کد خبر: ۱۰۶۷۵۶
۲۲:۵۴ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

رشید مظاهری استقلال

 

دیدارنیوز: ظاهرا پیش از آن که لیگ بیستم به پایان برسد مدیران سپاهان مذاکره را برای جذب رشید مظاهری را آغاز کردند و تلاش کردند این دروازه بان را هر طور شده به خدمت بگیرند.

در این بین شنیده شد مظاهری هم تلاش زیادی کرد با فسخ یکطرفه قراردادش با استقلال، با سپاهان قرارداد امضا کند اما بعد از مدتی متوجه شد توان فسخ ندارد و استقلال فقط در صورت دریافت پول به اضافه رضا میرزایی رضایت‌نامه او را صادر می‌کند.

اما اینطور که پیداست سپاهان حاضر نیست بابت جذب رشید مظاهری، پول رضایت نامه او را پرداخت کند و به همین دلیل به نظر می رسد دروازه بان تیم فوتبال استقلال از حضور در اصفهان منصرف شده است. استقلال البته با حضور سه دروازه‌بان لیگ برتری هم ماجرا خواهد داشت!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر