تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

انتقال ستاره لایپزیش به بایرن مونیخ قطعی شد

مارسل سابیترز با قراردادی 5 ساله به ارزش 16 میلیون یورو از لایپزیش راهی بایرن مونیخ می شود.

کد خبر: ۱۰۶۷۴۰
۱۹:۳۰ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

بایرن مونیخ

دیدارنیوز - بایرن مونیخ تا امروز در پنجره تابستانی بازیکنانی، چون اسون اولرایش، عمر ریچاردز و دایوت اوپامکانو را جذب کرده است. هربرت هاینر رئیس این باشگاه چندی قبل مدعی شد بایرن دیگر در فصل تابستان فعالیتی از باب خرید بازیکن جدید نخواهد داشت، اما نام مارسل سابیتزر نیز برای انتقال به این باشگاه مطرح شده و احتمال حضور او در بایرن بسیار بالاست.

نشریه اسپورت بیلد امروز مدعی شد بایرن مونیخ به جذب مارسل سابیتزر، هافبک اتریشی و خلاق لایپزیش بسیار نزدیک شده و او به فاصله کمتر از سه روز تا پایان نقل و انتقالات قطعا راهی باشگاه مونیخی خواهد شد.   قرارداد سابیتزر با باشگاه لایپزیش در تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و خود این بازیکن نیز می‌خواهد به باشگاهی برتر مانند بایرن مونیخ ملحق شود. هزینه احتمالی این انتقال با توجه به تنها یک سال باقی ماندن قرارداد سابیتزر، حدود ۱۶ میلیون یورو برآورده شده است.

سابیتزر در لایپزیش سابقه کار زیر نظر یولیان ناگلزمان را دارد و در واقع اصرار سرمربی جدید بایرن به جذب سابیتزر را یکی از مهمترین دلایل این انتقال عنوان می‌کنند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بایرن مونیخ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر