تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

جزییات سرقت یک محموله واکسن کرونا در تهران!

امروز سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ ضمن تائید این سرقت تاکید داشت که دو مورد سرقت نبوده و یک مورد بود در این سرقت ۳۰۰ واکسن به سرقت رفته است.

کد خبر: ۱۰۶۷۳۳
۱۵:۴۷ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

 سرقت محموله واکسن کرونا

دیدارنیوز ـ سارقان به خودرو حامل واکسن‌های کرونا که به مراکز واکسیناسیون در تهران منتقل می‌شدند حمله کرده و چند صد واکسن کرونا به سرقت رفت.

روز گذشته رکنا خبری مبنی بر سرقت دو محموله واکسن کرونا را منتشر کرد. خبر به سرقت رفتن دو محموله از سوی کیانوش جهانپور- سخنگوی سازمان غذاو دارو و مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت تایید شد.

سارقان بعد از خروج خودرو حامل واکسن از انبار وزارت بهداشت در منطقه یافت آباد به خودرو حمله کرده و ضمن ضرب و شتم راننده واکسن‌ها را سرقت کردند.

امروز سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار رکنا ضمن تائید این سرقت تاکید داشت که دو مورد سرقت نبوده و یک مورد بود در این سرقت ۳۰۰ واکسن به سرقت رفته است.
تشخیص کرونا در ۱۵ دقیقه با دقت بالای ۹۷ درصد + مجوز رسمی

تشخیص کرونا در ۱۵ دقیقه با دقت بالای ۹۷ درصد + مجوز رسمی
مشاهده
yektanet-logo-sign
تبلیغ

سردار رحیمی در خصوص جزئیات این سرقت گفت: فردی که مامور انتقال این واکسن‌ها از انبار وزارت بهداشت به مرکز واکسیناسیون بود یک زن بود. خودرویی که قرار بود واکسن‌ها با آن منتقل شود یک خودرو کرایه‌ای بود. (تاکسی) و سارقان به خودرو حمله کرده و محموله واکسن را به سرقت بردند.

منبع: تسنیم
برچسب ها: پلیس پایتخت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر