تیتر امروز

دلخوری نعمتی به خاطر پیراهن شماره ۸

گفته می‌شود که رضا اسدی بعد از حضور در پرسپولیس پیراهن شماره ۸ احمد نورالهی را بر تن خواهد کرد. امری که به نظر باعث دلخوری سیامک نمعتی شده است.

کد خبر: ۱۰۶۷۲۷
۱۵:۳۳ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

نعمتی پرسپولیس

دیدارنیوز - به نظر می‌رسد سیامک نعمتی بابت دریافت نکردن پیراهن شماره ۸ پرسپولیس از سوی باشگاه و کادرفنی ناراحت است.

در حالی که پس از جدایی نوراللهی و با توجه به علاقه فوق العاده سیامک نعمتی به شماره ۸، پیش بینی می‌شد این شماره برای فصل آینده برتن نعمتی خواهد بود،  اما به یک باره نعمتی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد با وجود علاقه بیش از حد به شماره ۸، همان پیراهن سابق را می‌پوشد تا شماره ۸۸ را در پرسپولیس ماندگار کند.

به هرحال آن‌هایی که به اخبار پشت پرده آگاهی دارند به خوبی می‌دانند باشگاه و کادرفنی با توجه به وعده‌ای که پیش از این به رضا اسدی داده بودند،  تصمیم گرفتند شماره ۸ را در اختیار رضا اسدی قرار دهند و شنیده می‌شود سیامک نعمتی نیز از این موضع دلخور شده، اما جالب اینجاست هیچ واکنشی به این موضوع به صورت مستقیم نشان نداد و تنها یک پست اینستاگرامی منتشر کرد.

همین موضوع باعث شد سیدجلال حسینی و امید عالیشاه کاپیتان‌های اول و دوم پرسپولیس طی هماهنگی با یحیی گل محمدی، در بازی دیروز پرسپولیس مقابل تیم دانشجویان بازوبند کاپیتانی را به سیامک نعمتی واگذار کنند تا به نوعی دلخوری نعمتی رفع شود.

گفتنی است در تاریخ باشگاه پرسپولیس شماره ۸‌ها به رغم محبوبیت زیاد گاهی سرنوشت عجیب و غریبی داشته اند. بازیکنانی مثل مرتضی کرمانی مقدم، ناصر محمدخانی، مجتبی محرمی، مهدی هاشمی‌نسب، علی انصاریان، علی کریمی و احمد نوراللهی در طول سال‌های مختلف شماره هشت پرسپولیس را پوشیدند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر