تیتر امروز

داعش و طالبان؛ پرچم‌های سیاه و سفید وحشت!
گفتگو با پیرمحمد ملازهی در مورد تهدید داعش علیه شیعیان و ایران

داعش و طالبان؛ پرچم‌های سیاه و سفید وحشت!

داعش به طرز فزاینده‌ای در حال تهدید شیعیان و به صورت مشخص ایران و امنیت ملی ایران از خاک افغانستان است. موضع طالبان در این میانه چیست و آیا طالبان توان کنترل داعش را دارند؟
آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

دلایل عدم تمدید مطهری با استقلال چه بود؟

با وجود آنکه ارسلان مطهری در دو نوبت با مدیر باشگاه استقلال مذاکره کرده بود موفق به امضای تمدید قرارداد نشده است.

کد خبر: ۱۰۶۷۲۱
۱۵:۲۳ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

دلایل عدم تمدید مطهری با استقلال چه بود؟

دیدارنیوز - ارسلان مطهری یکی از بازیکنان استقلال بود که ماجرای تمدید قراردادش با این تیم، یکی از چالش‌های باشگاه استقلال بود.

مطهری چند بار به باشگاه استقلال آمد و با مدیران این باشگاه مذاکره کرد اما در نهایت این بازیکن نتوانست با آبی‌پوشان به توافق برسد. پس از کش و قوس‌های فراوان مدیران باشگاه استقلال اعلام کردند که ارسلان مطهری در لیست خروجی باشگاه قرار دارد و امکان تمدید قرارداد با این بازیکن ضعیف است.

ارسلان مطهری یکی از این بازیکنان بود که مدت‌ها پیش از شرایط خود در استقلال رضایت چندانی نداشت. این بازیکن از وضعیت مالی خود در این تیم ناراضی بود و از مدت‌ها پیش هم اعلام کرده بود پس از پایان فصل و بررسی‌های موجود، با مدیران استقلال مذاکره می‌کند و اگر بر سر مطالبات و تمدید قرارداد با استقلال به توافق نرسد از استقلال جدا می‌شود.

طبق پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، در آخرین مذاکرات باشگاه استقلال با ارسلان مطهری، این بازیکن بر سر رقم قرارداد خود برای تمدید قرارداد موافقت کرده بود اما مطهری با چند بند قرارداد مخالفت داشت و این مساله باعث شد مذاکرات مطهری و باشگاه استقلال متوقف شود.

پس از این اتفاق، مطهری هم جزو لیست خروجی باشگاه قرار گرفت و کادر فنی تیم هم تلاش بیشتری برای ماندن مطهری نکرد تا با اعلام کادر مدیریت باشگاه، این بازیکن هم جزو جدا شده‌های استقلال قرار بگیرد و امیدی به ماندن او در استقلال نباشد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر