تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

جذب بانوان آتش نشان در تهران؛ به زودی

مهدی بابایی، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دغدغه‌ای نسبت به تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی نداریم، به زودی بانوان به نیرو‌های آتش نشانی شهر تهران اضافه می‌شوند.

کد خبر: ۱۰۶۶۴۹
۱۰:۰۳ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

 بانوان آتش نشان در تهران

دیدارنیوز ـ مهدی بابایی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مورد کمبود ایستگاه‌های آتش نشانی در پایتخت اظهار کرد: بر اساس گزارش ریاست سازمان آتش نشانی شهر تهران و طبق برنامه تنها شش ایستگاه در شهر تهران کمود داریم؛ همچنین اکثر ایستگاه‌های آتش نشانی در شهر تهران نزدیک به استاندارد است.

وی افزود: در حال حاضر مدیریت شهری تهران دغدغه‌ای نسبت به تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: در مقایسه با کشور‌های پیشرفته جهان در زمینه ایستگاه‌های آتش نشانی عقب نیستیم؛ همچنین در زمینه تجهیزات مدیریت شهری اقدامات لازم را انجام داده است و کمبود جزئی داریم و بیشتر به آموزش‌های نیروی انسانی خواهیم پرداخت.

بابایی تاکید کرد: در حال حاضر در شرف جذب نیروی انسانی در آتش نشانی شهر تهران هستیم که قسمتی از این نیروی انسانی از بانوان هستند که در مراحل پایانی جذب بوده به زودی به نیرو‌های آتش نشانی شهر تهران اضافه می‌شوند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت شهری ششم تهران بر لزوم آموزش نیروی انسانی در سازمان آتش نشانی شهر تهران تاکید ویژه دارد.

منبع: میزان
برچسب ها: آتش نشانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر