تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
رییس سازمان غذا و دارو

تکذیب بی‌اعتباری واکسن سینوفارم؛ از نشریه منتشر کننده شکایت می‌کنیم

محمدرضا شانه‌ساز، رییس سازمان غذا و دارو با رد اظهاراتی مبنی بر معتبر نبودن واکسن سینوفارم وارداتی به ایران، گفت در صورت ارائه ندادن مستندات از سوی نشریه‌ای که این خبر را منتشر کرده، به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه می‌کنیم.

کد خبر: ۱۰۶۵۶۹
۱۴:۳۲ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

شایعه ها در مورد واکسن سینوفارم

دیدارنیوز ـ به نقل از وبدا، محمدرضا شانه‌ساز، رییس سازمان غذا و دارو با رد اظهاراتی مبنی بر معتبر نبودن واکسن سینوفارم وارداتی به ایران افزود: در عین حال نشریه‌ای که این شایعه را پخش کرده، اگر ظرف ۴۸ ساعت آینده مدارک مستدل و مستند به ما ارائه ندهد، یقینا شکایت خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: تمام واکسن‌های وارداتی به کشور حتما باید علاوه بر کشور سازنده، در چند کشور معتبر دیگر هم سابقه مصرف داشته باشد، بر همین اساس به هموطنانم اطمینان می‌دهم که به این شایعات به هیچ وجه توجه نکنند، ما ۱۰۰ درصد این اظهارات را تکذیب می‌کنیم.

شانه ساز تصریح کرد: از آنجایی که حفظ آرامش روانی یکی از وظایف مهم وزارت بهداشت به ویژه در این شرایط سخت کرونایی است، اگر ظرف ۴۸ ساعت آینده نشریه‌ای که این ادعا را انجام داده و این شایعه را پخش کرده، مدارک مستدل و مستند به ما ارائه ندهد، یقینا در مراجع ذی‌صلاح پیگیر خواهیم شد و شکایت خواهیم کرد.

برچسب ها: واکسن کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر