تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

دیاباته: می‌خواهم جلوی مسی بازی کنم!

بعد از خداحافظی با استقلال، کسی نمی‌داند فوروارد مالیایی سر از کدام لیگ در خواهد آورد. البته شیخ دیاباته از انگیزه‌ بزرگ خود برای بازگشت به لیگ فرانسه خبر داده است.

کد خبر: ۱۰۶۵۶۷
۱۴:۱۹ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

دیاباته مسی

 

دیدارنیوز: مرکاتو نوشته: یک گلزن، همیشه گلزن است و شیخ دیاباته هر جا که بازی کرده این را ثابت کرده است. در مالی، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، امارات متحده عربی و ایران...

 دیاباته ۳۳ ساله همیشه گلزن بوده و قصد دارد به همین صورت ادامه دهد. او در استقلال  ۲۷ گل در ۴۷ بازی در همه رقابت‌ها به ثمر رساند و قراردادش به پایان رسید.

شیخ دیاباته گفت:  تا زمانی که بتوانم گلزنی کنم، بازی می‌کنم (می خندد). گلزنی چیزی است که من می‌دانم چگونه انجام دهم، من می خواهم کارم را از سر بگیرم. من منتظر و آماده بازی هستم. به محض این که یک توپ و یک زمین وجود داشته باشد، من آماده‌ام. زمان آن رسیده است که دوباره بازی کردن را از سر بگیرم.

با وجود چند پیشنهاد از ترکیه و تیم‌های عربی، این مهاجم خود را در حال بازگشت به فرانسه می‌بیند، در لیگ ۱ جایی که خاطرات بسیار خوبی از او برجای گذاشت، به ویژه در بوردو و متز.

دیاباته گفت: من خاطرات خیلی خوبی در فرانسه دارم و همه شما این را می‌دانید و خیلی دوست دارم این اتفاق‌ها را تکرار کنم. دوست دارم به فرانسه برگردم و باید ببینم چه پیش می‌آید.

مهاجم اهل مالی در ادامه گفت: بازگشت به فرانسه یک لذت بزرگ خواهد بود. علاوه بر این، من لیگ ۱ فرانسه را تماشا می کنم دلم برای آن تنگ شده است. من دیدم که ستارگان خوبی وارد لیگ شده‌اند ، بنابراین، بدیهی است که ما می‌خواهیم مقابل بازیکنانی مانند مسی بازی کنیم. من فرانسه را آن‌قدر دوست دارم که نمی‌توانم به بازگشتش نه بگویم. فقط برای بازی کردن نمی‌خواهم به لیگ فرانسه برگردم و اگر برگردم خیلی گل به ثمر خواهم رساند و تورهای دروازه از دست من در امان نخواهند بود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر