تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

پرسپولیس با اسدی و ابراهیمی روی هوا!

در حالی که با جدایی شهریار مغانلو و محمد حسین کنعانی زادگان توان سرزنی پرسپولیس کم شده است، اما جذب بلند قامتانی مانند اسدی و ابراهیمی می تواند این خلا تیم گل محمدی را جبران کند.

کد خبر: ۱۰۶۵۲۲
۱۱:۱۴ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

پرسپولیس روی هوا!

دیدارنیوز - شهریار مغانلو از پرسپولیس جدا شد و به سپاهان پیوست تا هواداران نگران جای خالی او در تیم باشند اما گل محمدی با خریدهای جدید خود تلاش می‌کند نقاط قوت تیمش را حفظ کند و نقاط ضعف را هم پوشش دهد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های شهریار مغانلو قامت بلند و قدرت سرزنی این بازیکن بود که با آمدن رضا اسدی، پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی نه تنها نقطه قوت خود را حفظ کرده بلکه آن را تقویت هم کرد.

اسدی با قامت ۱۹۱ سانتی متر حدود ۴ سانتی متر از مغانلو بلندتر است و به دلیل تجربه بازی در خط دفاع توانایی سرزنی بهتری دارد.

علاوه بر اسدی، علیرضا ابراهیمی هم با ۱۸۶ سانتی متر قامت توانایی خوبی در سرزنی دارد و می تواند جای خالی کنعانی زادگان را پر کند.

با حضور این دو بازیکن در کنار علی نعمتی، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، مهدی عبدی و حتی عیسی آل کثیر پرسپولیس می تواند حساب ویژه ای برای گلزنی روی ضربات ایستگاهی باز کند.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر