تیتر امروز

اشتباه عجیب مغانلو؛ ستاره‌ای که برای خودش جنجال خرید

در حالی که انتقال شهریار مغانلو بسیار بی دردسر در حال انجام بود، رفتار عجیب این بازیکن باعث اعمال فشارهای شدیدی به او شد.

کد خبر: ۱۰۶۵۱۹
۱۱:۰۷ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

اشتباه عجیب مغانلو؛ ستاره‌ای که برای خودش جنجال خرید


دیدارنیوز
- از مدت‌ها قبل همه می‌دانستند که حضور شهریار مغانلو در سپاهان قطعی است. سناریوی بسیار روشنی وجود داشت. تیم اصفهانی در ازای دریافت رضایتنامه مغانلو از سانتاکلارا، محمد محبی را به باشگاه پرتغالی می‌داد و شهریار را جذب می‌کرد.

خود یحیی گل‌محمدی هم یک هفته پیش از رسمی شدن این انتقال، در مصاحبه‌اش عملا پذیرفت که دیگر مغانلو را در اختیار نخواهد داشت.

این وسط اغلب هواداران هم واکنش بدی نشان ندادند، چرا که خیلی از آنها حضور مغانلو در سپاهان را غیرارادی و بدون اختیار بازیکن می‌دانستند.

با این همه اما رفتار عجیب و غریب شهریار در حذف تصاویر خودش با پیراهن پرسپولیس از صفحه رسمی‌اش، ناگهان یک انتقال عادی و پذیرفته‌ شده را به یک ترانسفر جنجالی تبدیل کرد؛ به‌طوری که هواداران به‌ شدت خشمگین شدند و جنبش آنفالوی صفحه این بازیکن باعث ریزش چندصدهزارنفری تعداد دنبال‌کنندگان او شد.

در مورد رفتار مغانلو انتقادات زیادی مطرح شده که عمدتا هم جنبه منطقی داشته است. به هر حال کمتر بازیکنی در دنیا این کار را انجام می‌دهد و به خاطرات قبلی‌اش پشت می‌کند. غیر از این اما، شهریار با کاری که کرد، همین اول فصل یک حاشیه بی‌خودی برای خودش درست کرد و به‌صورت داوطلبانه زیر فشار رفت.

او می‌توانست رفتاری عادی با جدایی‌اش داشته باشد و در سپاهان راحت کارش را بکند، اما وارد حاشیه‌ای کاذب و غیرضروری شد و حالا مدام زیر ذره‌بین خواهد بود. به این ترتیب کار مغانلو برای تکرار درخشش در سپاهان دشوار است.

برچسب ها: سپاهان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
شاهین33
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
0
0
این کارها نشان از کرمکی بودن خود آدمه!!!!!!!!!
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر